WIELKOŚĆ
Dziś jest: r.
Imieniny:

Pogoda

Aktualności

Akcja Polska Biega 2016 w naszej gminie

Akcja Polska Biega 2016 w naszej gminie

25.05.2016

W piątek 20 maja 2016 r. w Zespole Szkół im. Ziemi Lubelskiej w Niemcach 465 biegaczy wzięło udział w akcji pn. „Polska biega”. Na terenie szkoły znaleźli się uczniowie od klas pierwszych podstawówki do klas ponadgimnazjalnych, przedszkolaki oraz dwie grupy dzieci ze żłobka. Do godziny 9.00 wszyscy byli już zapisani i czekali na swoją kolej.

Biegi rozpoczęli sponsorzy, nauczyciele i pracownicy oświaty, pokonując dystans 150 m. Następnie przyszedł czas na dzieci ze żłobka, po których biegły przedszkolaki i klasy „0”. Najmłodsi zawodnicy mieli do pokonania 120 m. Po nich do rywalizacji przystąpili starsi biegacze.

Oto wyniki poszczególnych biegów:

Klasy 1-2 SP dziewczęta – 300 m

I miejsce – Kotowska Oliwia – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

II miejsce – Paluch Nadia – Zespół Szkół w Niemcach

III miejsce – Filipek Laura – Zespół Placówek Oświatowych w Dysie

IV miejsce – Smolińska Laura – Zespół Szkół w Niemcach

 

Klasy 1-2 SP chłopcy – 300 m

I miejsce – Pacek Szymon – Szkoła Podstawowa w Rudce Kozłowieckiej

II miejsce – Cienkusz Jakub – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

III miejsce – Grelewski Jakub – Zespół Placówek Oświatowych w Dysie

IV miejsce – Pachuta Dawid – Zespół Placówek Oświatowych w Dysie

 

Klasy 3-4 SP dziewczęta – 400 m

I miejsce – Leśniak Dominika – Szkoła Podstawowa w Rudce Kozłowieckiej

II miejsce – Muciek Joanna – Szkoła Podstawowa w Jakubowicach Konińskich

III miejsce – Wójcik Anna - Szkoła Podstawowa w Rudce Kozłowieckiej

IV miejsce – Rodak Karolina  – Zespół Szkół w Niemcach

V miejsce – Dudziak Karolina – Zespół Szkół w Niemcach

VI miejsce – Lisowska Agnieszka – Zespół Szkół w Niemcach

VII miejsce – Latek Paulina – Zespół Szkół w Niemcach

 

Klasy 3-4 SP chłopcy – 520 m

I miejsce – Adamczyk-Goleń Dawid – Szkoła Podstawowa w Jakubowicach Konińskich

II miejsce – Paluch Dorian – Zespół Szkół w Niemcach

III miejsce – Rucki Adam – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

IV miejsce – Barszcz Aleksander  – Zespół Szkół w Niemcach

V miejsce – Woliński Piotr – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

VI miejsce – Reder Filip – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

VII miejsce – Giźicki Jerzy – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

 

Klasy 5-6 SP dziewczęta – 600 m

I miejsce – Capała Paulina – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

II miejsce – Kłos Bożena – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

III miejsce – Mirut Julia – Zespół Placówek Oświatowych w Dysie

IV miejsce – Czerwonka Aneta – Zespół Szkół w Krasieninie

V miejsce – Pocek Natalia – Zespół Placówek Oświatowych w Dysie

VI miejsce – Kasperek Agata – Zespół Szkół w Niemcach

VII miejsce – Ręba Dagmara – Zespół Szkół w Niemcach

VIII miejsce – Dzięsław Adrianna – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

IX miejsce – Wiktoria Mirosław – Zespół Szkół w Niemcach

 

Klasy 5-6 SP chłopcy – 900 m

I miejsce – Kowalczyk Sebastian – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

II miejsce – Berej Kacper – Szkoła Podstawowa w Jakubowicach Konińskich

III miejsce – Brodziak Adam – Zespół Szkół w Niemcach

IV miejsce – Giźicki Jan – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

V miejsce – Bijak Paweł – Zespół Szkół w Niemcach

VI miejsce – Jaszcz Przemysław – Szkoła Podstawowa w Nasutowie

VII miejsce – Zarzeka Szymon – Zespół Szkół w Niemcach

VIII miejsce – Osiński Rafał – Zespół Placówek Oświatowych w Dysie

IX miejsce – Pachla Daniel – Zespół Szkół w Niemcach

 

Klasy I-II gimnazjum dziewczęta – 800 m

I miejsce – Kochanowska Aleksandra – Zespół Szkół w Niemcach

II miejsce – Prill Klaudia - Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

III miejsce – Kowalik Zuzanna – Zespół Szkół w Niemcach

IV miejsce – Brzozowska Sylwia  – Zespół Szkół w Niemcach

V miejsce – Snopkowska Patrycja - Zespół Szkół w Krasieninie

VI miejsce – Lewicka Kamila – Zespół Szkół w Niemcach

VII miejsce – Wypart Natalia – Zespół Szkół w Niemcach

 

Klasy I-II gimnazjum chłopcy – 1000 m

I miejsce – Berej Piotr – Zespół Szkół w Niemcach

II miejsce – Namiota Krystian – Zespół Szkół w Niemcach

III miejsce – Adamczyk Piotr – Zespół Szkół w Niemcach

IV miejsce – Gałat Sławomir – Zespół Szkół w Niemcach

V miejsce – Fim Paweł – Zespół Szkół w Niemcach

VI miejsce – Koseda Jakub – Zespół Szkół w Niemcach

VII miejsce – Sołtys Bartłomiej - Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

 

Klasy III gimnazjum + szkoły średnie dziewczęta – 1000 m

I miejsce – Ligęza Paulina – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach

I miejsce – Pszczoła Monika – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

III miejsce – Stefaniak Ewelina – Zespół Szkół w Niemcach

 

Klasy III gimnazjum + szkoły średnie chłopcy– 1500 m

I miejsce – Paradowski Kamil – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

II miejsce – Dąbrowski Patryk – Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie

III miejsce – Fus Filip – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach

III miejsce – Gliwka Mateusz – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach

 

Razem z chłopcami z klas III gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych na starcie staną też pan Leszek Łuczywek Sekretarz Gminy Niemce.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania składamy również sponsorom: Władzom Gminy Niemce, Bankowi Spółdzielczemu w Niemcach, Spółdzielni Rolniczo-Handlowej w Niemcach, Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Niemcach, Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Niemce”, ZOZ Niemce.

Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego
Zespołu Szkół w Niemcach

 
 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90