Pogoda

Aktualności

Medale dla sztangistów GULKS Niemce na zakończenie roku

08.12.2016

W dniach 3-4 grudnia 2016 r. w Biłgoraju odbył się Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, z którego nasi sztangiści przywieźli kolejne medale.

W kategorii wagowej do 62 kg wspaniale zadebiutował Mateusz Kowalczyk (z kl. I LO ZSP w Niemcach). W dwuboju uzyskał wynik 118 kg zdobywając medal brązowy. W kategorii dziewcząt do 69 kg srebrny medal wywalczyła Lidka Różyk (z kl. II TŻ ZSP w Niemcach) uzyskując wynik w dwuboju 123 kg. Kolejny raz możemy pogratulować Patrykowi Dziubie (z kl. I TA ZSP w Niemcach). W kategorii wagowej do 94 kg i wiekowej do lat 17 nie miał sobie równych i w dwuboju uzyskał wynik 235 kg czym wywalczył złoty medal. W punktacji Sinclaira do lat 16 stanął na trzecim stopniu podium otrzymując nagrodę finansową. Najmłodszy nasz zawodnik Adam Urban (z kl. II ZS w Niemcach) w kategorii wagowej 85 kg w gronie siedemnastolatków zajął miejsce siódme.