WIELKOŚĆ
Dziś jest: r.
Imieniny:

Pogoda

Wybory Samorządowe 2014

Uchwała Nr 8/2014 Gminnej Komisji Wyborczej w Niemcach

Uchwała Nr 8/2014 Gminnej Komisji Wyborczej w Niemcach

24.10.2014

Uchwała Nr 8/2014 Gminnej Komisji Wyborczej w Niemcach z dnia 24 października 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Na podstawie art. 182 ustawy z dnia 5 stycznia 201 Ir. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z póz. zm.) uchwala się co następuje:

§1

W wyniku przeprowadzonego losowania oraz na podstawie wykazu osób wskazanych przez Wójta Gminy Niemce ustala się skład obwodowych komisji wyborczych powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014r.

OKW Nr 1 Szkoła Podstawowa w Ciecierzynie

  1. Michał Zembrzycki,
  2. Karolina Stachura,
  3. Anna Gieroba,
  4. Paulina Kuśpit,
  5. Anna Helena Kubik,
  6. Barbara Agnieszka Gach,
  7. Urszula Wolińska,
  8. Edyta Buczek,
  9. Michał Suchodolski - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 2 Szkoła Podstawowa w Dysie

  1. Karolina Domonik,
  2. Paweł Sykut,
  3. Jadwiga Teresa Buzek-Czarnolas,
  4. Marcin Prażmo,
  5. Urszula Urbaś,
  6. Marcin Urbaś,
  7. Sylwia Brzozowska,
  8. Marzena Teresa Kurant,
  9. Małgorzata Kołodziejczyk - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 3 Szkoła Podstawowa w Jakubowicach Konińskich

  1. Piotr Zdzisław Sykut,
  2. Iwona Agnieszka Kucharska,
  3. Katarzyna Karasek,
  4. Małgorzata Bożena Cieżko,
  5. Małgorzata Bożena Smolińska,
  6. Patryk Jaśkowski,
  7. Wioletta Anna Gągoł,
  8. Katarzyna Agata Kosowska,
  9. Paweł Gospodarek - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 4 GOK w Niemcach

  1. Barbara Katarzyna Małek,
  2. Magdalena Pietrzak,
  3. Wojciech Jakub Podstawka,
  4. Gabriela Paulina Grzelak,
  5. Marta Joanna Kozieł,
  6. Agnieszka Czerwińska,
  7. Monika Anna Orzeł,
  8. Agnieszka Hamera,
  9. Małgorzata Talarowska - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 5 Świetlica w Elizówce

  1. Joanna Łucka,
  2. Natalia Dorota Drozd,
  3. Jakub Paweł Filipiak,
  4. Agnieszka Agata Góźdź,
  5. Maria Agnieszka Gołąb,
  6. Anita Wójcik,
  7. Elżbieta Wanda Pijajko,
  8. Arkadiusz Piotr Małek,
  9. Włodzimierz Łoza - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 6 Remiza OSP w Nasutowie

  1. Łukasz Maszkowski,
  2. Bożena Dziuba,
  3. Ewelina Woźniak,
  4. Anna Danuta Nosal,
  5. Radosław Wojciech Kamiński,
  6. Krzysztof Andrzej Hutek,
  7. Agnieszka Sipa,
  8. Stefan Żak,
  9. Dominik Filipiak - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 7 Szkoła Podstawowa w Rudce Kozlowieckiej

  1. Anna Kostyła,
  2. Alina Raczkowska,
  3. Jarosław Kanadys,
  4. Sylwia Maria Mazurek,
  5. Adam Domownik
  6. Przemysław Ziembowicz,
  7. Magdalena Bartosik,
  8. Mirosław Dudek,
  9. Teresa Stefaniak - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 8 Szkoła Podstawowa w Krasieninie - Kolonia

  1. Edyta Podleśna,
  2. Agata Dybała,
  3. Aneta Katarzyna Stefaniak,
  4. Karolina Teresa Pliwka,
  5. Krzysztof Andrzej Boguta,
  6. Piotr Kamiński,
  7. Kazimierz Józef Kucharzyk,
  8. Paweł Mirosław Raczkowski,
  9. Edyta Smolińska - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 9 UG Niemce

  1. Kinga Rojek,
  2. Paulina Duda,
  3. Anna Bażencka,
  4. Barbara Misiurek,
  5. Wioletta Urban,
  6. Marcin Karasek,
  7. Tomasz Wiktor Podstawka,
  8. Magdalena Caban,
  9. Małgorzata Sadowska - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 10 Szkoła Podstawowa w Niemcach

  1. Przemysław Witold Domonik,
  2. Teresa Duda,
  3. Luiza Angelika Zbiciak,
  4. Paweł Kowalik,
  5. Maria Łucka,
  6. Marzena Szczepańska-Laba,
  7. Sławomir Cyrkler,
  8. Justyna Brzozowska,
  9. Małgorzata Gromek - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

OKW Nr 11 Świetlica w Dziuchowie

  1. Jacek Dobosz,
  2. Magdalena Zacharek,
  3. Katarzyna Kamińska,
  4. Wioletta Elżbieta Przypis,
  5. Krzysztof Zaborski,
  6. Monika Marciniak,
  7. Michał Majewski,
  8. Barbara Aleksandra Wrzyszcz,
  9. Sławomir Bieniek - kandydat wskazany przez Wójta Gminy Niemce.

§2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podpisania.

  Wersja PDF uchwały

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90