Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Apel do właścicieli posesji, na...

Aktualności

Apel do właścicieli posesji, na których prowadzone są prace budowlane

Apel do właścicieli posesji, na których prowadzone są prace budowlane

24.06.2020

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się skargami od naszych mieszkańców, dotyczącymi zanieczyszczania dróg gminnych przez samochody ciężarowe, wjeżdżające i wyjeżdżające z posesji, na których prowadzone są prace budowlane, Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś zwraca się z apelem do właścicieli tych posesji, o zwrócenie uwagi na potrzebę utrzymania porządku i czystości w ich obrębie.

Błoto wywożone na kołach ciężarówek, zalegające na ulicach nie dość że jest nieestetyczne, to również stanowi bardzo duże zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu, ponieważ wydłuża się droga hamowania.

Jednocześnie Wójt przypomina o obowiązku uzyskania stosownego zezwolenia na wjazd pojazdów ponadnormatywnych na gminne drogi, które po złożeniu podania można bezpłatnie otrzymać w Urzędzie Gminy Niemce.

Mając na względzie wyżej wymienione obowiązki spoczywające na inwestorze oraz bezpieczeństwo naszych mieszkańców, Wójt Gminy Niemce ufa że właściciele posesji, na których prowadzone są prace budowlane, zwrócą szczególną uwagę na właściwe utrzymanie porządku na drogach przylegających do placu budowy.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90