WIELKOŚĆ
Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Czerwcowe sukcesy Studia Tańca RYTHM-X

POGODA



booked.net
 
+6
°
C
+
Niemce
Środa, 13
Prognoza 7-dniowa

Aktualności

Czerwcowe sukcesy Studia Tańca RYTHM-X

Czerwcowe sukcesy Studia Tańca RYTHM-X

04.07.2017

Czerwiec dla tancerzy grup reprezentacyjnych Studia Tańca RYTHM – X był czasem intensywnych przygotowań i udziału w turniejach tańca.

W dniach 9 – 11.06.2017 RYTHM - X brał udział w uwielbianym przez tancerzy Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Wasilkowie. Wśród licznych atrakcji, jakie zapewnili tancerzom organizatorzy, były warsztaty z Łukaszem Szotko - wielokrotnym Mistrzem Polski w Hip Hopie, uczestnikiem programów tanecznych: You Can Dance, Got to Dance, Mam Talent.                                    

Na tanecznym parkiecie rywalizowali tancerze z całej Polski, a także przedstawiciele Białorusi i Łotwy. Wśród znamienitej konkurencji znaleźli się wielokrotni finaliści Mistrzostw Europy i Świata.

Również kolejny turniej INTERNATIONAL POLISH CUP był turniejem rangi międzynarodowej. Odbył się w Józefowie 17.06.2017.

Nasi tancerze znaleźli się w gronie laureatów obydwu turniejów.

 

42 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO ‘ Wasilków 2017

FORMACJE:

GRUPA RYTHM – X 1 : II MIEJSCE w grupie wiekowej powyżej 15 lat w kategorii Hip Hop Formacje;

GRUPA RYTHM – X 2 : V MIEJSCE w grupie wiekowej do 15 lat  w kategorii Hip Hop Formacje;

GRUPA RYTHM – X 3 : II MIEJSCE w grupie wiekowej do 15 lat w kategorii Hip Hop Formacje oraz III MIEJSCE w grupie wiekowej do 15 lat w kategorii Hip Hop Mini Formacje;

SOLIŚCI:

JULIA ORZEŁ: I MIEJSCE w grupie wiekowej powyżej 15 lat w kategorii Hip Hop Solo;

DUETY:

MARZENA CIOŁEK i PAULINA PYDYŚ: II MIEJSCE w grupie wiekowej powyżej 15 lat w kategorii Hip Hop Duety;

KATARZYNA BARTOSIK i ALEKSANDRA RODAK: III MIEJSCE w grupie wiekowej powyżej 15 lat w kategorii Hip Hop Duety.

 

INTERNATIONAL POLISH CUP ‘ Józefów 2017

FORMACJE:

GRUPA RYTHM – X 1 : I MIEJSCE w grupie wiekowej Dorośli w kategorii Hip Hop Formacje;

GRUPA RYTHM – X 2 : I MIEJSCE w grupie wiekowej Juniorzy w kategorii Hip Hop Formacje;

GRUPA RYTHM – X 3 : II MIEJSCE w grupie wiekowej Juniorzy w kategorii Hip Hop Formacje

Oraz I MIEJSCE w grupie wiekowej Juniorzy w kategorii Hip Hop Grupy;

SOLIŚCI:

JUSTYNA CZERWONKA : II MIEJSCE w grupie wiekowej Juniorzy + Dorośli w kategorii Hip Hop Solo Zaawansowani;

JULIA ORZEŁ: III MIEJSCE w grupie wiekowej Juniorzy + Dorośli w kategorii Hip Hop Solo Zaawansowani;

KINGA SIKORA: I MIEJSCE w grupie wiekowej Dzieci 2 w kategorii Hip Hop Solo Zaawansowani;

WIKTORIA KOZIEŁ: II MIEJSCE w grupie wiekowej Dzieci 2 w kategorii Hip Hop Solo Zaawansowani;

DUETY:

MARZENA CIOŁEK i PAULINA PYDYŚ: II MIEJSCE w grupie wiekowej Juniorzy + Dorośli w kategorii Hip Hop Duety;

WIKTORIA KOZIEŁ i KINGA SIKORA: II MIEJSCE w grupie wiekowej Dzieci  w kategorii Hip Hop Duety.

Serdecznie gratulujemy naszym tancerzom i życzymy kolejnych sukcesów!

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90