WIELKOŚĆ
Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

POGODAbooked.net
 
+6
°
C
+
Niemce
Środa, 13
Prognoza 7-dniowa

Aktualności

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

22.11.2019

Ponad 30 zawodników stanęło do sportowej rywalizacji podczas Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego. Impreza odbyła się 13 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE, który rozwija talenty sportowe młodych tenisistów stołowych.

Zawody odbywały się w kilku kategoriach wiekowych. Głównym sponsorem cennych nagród: plecaków, toreb sportowych, pokrowców, rakietek był Polski Związek Tenisa Stołowego , Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Sieć Elektroenergetyczna.

Rodzinny Turniej był  okazją do zapoznania uczestników z formą prowadzenia zajęć i założeń Programu, a także do rodzinnej rywalizacji sportowej.  Każdy mógł stanąć przy stole do tenisa stołowego i spróbować tej formy aktywności fizycznej.

Na wydarzeniu obecni byli  przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz  Jakub Bagiński z Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki Partnerowi Programu, Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.

Wyniki:

  • I miejsce w kategorii dziewcząt klasa 6 i młodsze: ZUZANNA MAZUREK kl. 5d
  • I miejsce w kategorii chłopców klasa 6 i młodsi: KONRAD PLIWKA kl. 6d
  • I miejsce w kategorii dziewcząt klasa 7 i 8: NINA CABAN kl. 7a
  • I miejsce w kategorii chłopców klasa 7 i 8 : PIOTR WOLIŃSKI 8a

Gratulujemy!

 

Krzysztof Barszcz
szkolny koordynator projektu

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90