Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Spotkanie noworoczne Kół Gospodyń...

Aktualności

Spotkanie noworoczne Kół Gospodyń Wiejskich z naszej gminy

Spotkanie noworoczne Kół Gospodyń Wiejskich z naszej gminy

11.02.2020

Od wielu lat pod koniec stycznia panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Niemce spotykają się z władzami naszej gminy aby podsumować miniony rok. Podtrzymując tradycję, 31 stycznia 2020 r. panie zrzeszone w KGW przyjęły kolejne zaproszenie od Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia na spotkanie noworoczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach.

Na wstępie Wójt podziękował Paniom za kultywowanie tradycji oraz za działalność na rzecz społeczności lokalnej w ramach struktur KGW, życząc wiele zdrowia i pomyślności. Do podziękowań i życzeń dołączyli się także Prezes Banku Spółdzielczego w Niemcach Zdzisław Siwek, Zastępca Wójta Henryk Smolarz oraz Prezes Spółdzielni Usług Rolniczych w Elizówce Stanisław Sysiak.

Po oficjalnych wystąpieniach panie podsumowały ubiegłoroczną działalność oraz omówiły nurtujące je problemy wspólnie z władzami gminy. Dzięki takiej wymianie informacji i poglądów wiele spraw okazało się tylko z pozoru skomplikowanymi. Na zakończenie owocnego spotkania na scenie wystąpiły zespoły ludowe Ciecierzyn i Dysowiacy, których korzenie także sięgają struktur KGW.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90