Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI V Gminny Turniej Unihokeja w Dysie

Aktualności

V Gminny Turniej Unihokeja w Dysie

V Gminny Turniej Unihokeja w Dysie

19.02.2020

14 lutego 2020 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Dysie im. Lotników polskich odbył się V Gminny Turniej Unihokeja. W turnieju pod honorowym patronatem Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia wzięło udział 49 uczniów z kl. IV - VI ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Niemce.

Uroczystego otwarcia dokonali Wójt Krzysztof Urbaś i Jolanta Sołtys Dyrektor ZPO w Dysie.

Mecze rozgrywano systemem ligowym, , każdy trwał 10 min. Sędziował p. Marcin Anyszek. Rozgrywki przebiegały w przyjaznej atmosferze zgodnie z zasadą fair play, nie zabrakło jednak emocji, szczególnie w końcówce.

III miejsce zdobyła drużyna ZPO Ciecierzyn, która w zaciętym pojedynku pokonała SP w Niemcach 2:0. W meczu finałowym między ZPO Dys a SP w Rudce Kozłowieckiej napięcie sięgnęło zenitu. Było w nim wszystko – bramki, świetne zagrania, poświęcenie zawodników i głośny doping kibiców. Niemalże do końca prowadziła drużyna gości. Gospodarzom w ostatniej chwili udało się wyrównać i w regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się drużyna ZPO w Dysie, dzięki czemu zdobyła I miejsce.

WYNIKI:

I miejsce ZPO w Dysie

II miejsce SP w Rudce Kozłowieckiej

III miejsce ZPO w Ciecierzynie

Najlepszym drużynom puchary i pamiątkowe dyplomy wręczyły Ewa Saba – Radna Gminy Niemce i gospodyni spotkania Dyrektor Jolanta Sołtys. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety.

Organizacja turnieju była możliwa dzięki hojności sponsorów, którymi byli: Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Ewa Saba, Radna Gminy Niemce, Rada Rodziców ZPO w Dysie, Sunrise Chess & Games.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90