Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI KONTAKT Z URZĘDEM GMINY NIEMCE...

Aktualności

KONTAKT Z URZĘDEM GMINY NIEMCE PODCZAS STANU EPIDEMII

KONTAKT Z URZĘDEM GMINY NIEMCE PODCZAS STANU EPIDEMII

13.03.2020

Szanowni Państwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa oraz lekceważeniem wcześniejszych apeli o ograniczenie wizyt, Urząd Gminy w Niemcach informuje, że od dnia 13 marca 2020 r., w trosce o bezpieczeństwo interesantów ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów.

  1. Interesanci mogą składać wnioski oraz korespondencję drogą pocztową i mailową, za pośrednictwem ePUAP, GSKO lub do wyznaczonej skrzynki podawczej znajdującej się w holu urzędu bez możliwości przemieszczania się po jego siedzibie,
  2. Wniosek o wydanie dowodu osobistego, odpisu aktu małżeństwa, aktu zgonu, aktu urodzenia, a także wnioski meldunkowe można złożyć za pośrednictwem strony https://obywatel.gov.pl/,
  3. Sprawy pilne można zgłaszać telefonicznie.

Mając na uwadze powagę sytuacji w jakiej się znajdujemy i bezpieczeństwo mieszkańców bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Prosimy także mieszkańców o stosowanie się do zaleceń władz i ograniczenie kontaktów oraz zbiorowego gromadzenia się w miejscach publicznych.

Poniżej link do wykazu numerów telefonów Urzędu i jego jednostek:

https://www.niemce.pl/urzad/adresy-numery-telefonow.html

W wielu sprawach załatwianych w Urzędzie ( np. z zakresu działalności gospodarczej, dowody osobiste itp.) można także wykorzystać środki komunikacji elektronicznej:

- poprzez platformę ePUAP: https://epuap.gov.pl/wps/portal

- poprzez platformę e-Obywatel: https://obywatel.gov.pl/

 - poprzez Gminny System Komunikacji Online: https://eurzad.niemce.pl/

- poprzez e-mail: info@niemce.pl

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90