Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE: do udziału w IV edycji...

Aktualności

ZAPROSZENIE: do udziału w IV edycji Loterii Promocyjnej Gminy Niemce

ZAPROSZENIE: do udziału w IV edycji Loterii Promocyjnej Gminy Niemce

16.03.2020

Szanowni Państwo, informujemy że od dnia dzisiejszego tj. 16 marca do 8 maja br. można zgłaszać swój udział w IV edycji Loterii Promocyjnej pn. Mieszkam w Gminie Niemce i tu płacę podatki.

Loteria skierowana jest do wszystkich* pełnoletnich mieszkańców naszej gminy, którzy w okresie od 1.01.2020 r. do dnia 30.04.2020 r. złożą deklarację podatkową PIT za rok 2019 w Drugim Urzędzie Skarbowym w Lublinie i wskażą w niej Gminę Niemce jako miejsce zamieszkania (nie ma obowiązku meldunku). Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną, na stronie: www.loteriapitniemce.pl do dnia 8 maja 2020 r.

Wśród wszystkich osób, które zarejestrują swój udział w Loterii, zostaną rozlosowane cenne nagrody o łącznej sumie blisko 15 tys. zł! Główną nagrodą jest bon wakacyjny o wartości 4500 zł.

Pozostałe nagrody to:

  • Laptop 15,6" HP 15 Ryzen 3-3200/16GB/480/Win10
  • Telewizor Samsung 55" Smart TV  4K UHD UE55RU7172
  • 3x Smartfon Xiaomi Redmi 8 4/64GB
  • 5x Głośnik bezprzewodowy bluetooth JBL Charge 4
  • 7x Ekspres KRUPS Nescafe Dolce Gusto Piccolo Antracytowy

Gmina Niemce jest jedną z najszybciej rozwijających się gmin w Powiecie Lubelskim. Od wielu lat obserwujemy stały napływ mieszkańców. Obecnie w naszej gminie jest zameldowanych ponad 19 000 osób. Jednak zdajemy sobie sprawę, że osób zamieszkujących jest dużo więcej. Trzeba pamiętać, że każda mała ojczyzna jaką jest gmina, bogata jest bogactwem swoich mieszkańców. Wszystkie inwestycje realizowane na terenie Gminy Niemce są finansowane w większości z Państwa podatków. Ok. 37% podatku PIT wraca do naszego budżetu.

Z tego też powodu, aby zachęcić osoby niezameldowane do rozliczania podatku PIT w naszej gminie oraz docenić tych, których podatek już zasila nasz budżet, po raz czwarty organizujemy loterię promocyjną.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w Loterii. Więcej informacji nt. Loterii znajdą Państwo na stronie: www.loteriapitniemce.pl

UWAGA - w Loterii nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Urzędu Gminy Niemce, pracownicy podległych mu jednostek organizacyjnych gminy, radni gminy, sołtysi oraz członkowie najbliższych rodzin wyżej wymienionych (pod pojęciem członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków oraz osoby w stosunku przysposobienia). 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90