Jesteś na: AKTUALNOŚCI Kolejne sukcesy Gladio Niemce

Aktualności

Kolejne sukcesy Gladio Niemce

17.03.2020

9 lutego 2020 r. podczas turnieju MMA Almma w Lublinie po raz trzeci wystapił Krystian Kasperek.. Był brąz, było srebro. Brakowało złota. I marzenia się spełniły. W półfinale znokautował przeciwnika w 9 sekund, a w finale wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Tego samego dnia zadebiutowała w klatce Angelika Małyska, która stanęła na przeciwko zawodniczki o 8 kg cięższej i wyższej ale pięknie sprowadziła walkę do parteru i skończyła szybko duszeniem zza pleców. 4 tygodnie później w Pucharze Polski MMA Angelika zdobyła srebrny medal, co jest naszym najlepszym osiągnięciem jako klubu na arenie ogólnopolskiej. W finale przegrała minimalnie tylko z dwukrotną mistrzynią świata w jiu jitsu Sarą Jóźwiak z Ankosu Poznań klubu, który w tamtym roku został wybrany najlepszym klubem MMA w Polsce. Ale to tylko świadczy o wielkim potencjale małych Niemiec.