Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego...

Aktualności

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

17.03.2020

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia odbyły się w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej 6.03.2020 r. W eliminacjach brało udział w II grupach wiekowych 21 uczniów z 5 szkół naszej gminy.

Uczniów powitał Dyrektor SP im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach – Jerzy Wójcik oraz w imieniu pana wójta Kierownik Referatu Organizacyjnego – Iwona Prażmo. Wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć swoje siły rozwiązując test wiedzy zbudowany z 60 pytań dla każdej kategorii wiekowej. Oczekując na wyniki jury uczniowie mieli czas na słodki poczęstunek oraz spotkanie z druhami OSP Niemce, którzy zaprezentowali swój wóz bojowy i jego wyposażenie. 
 
Jury w składzie: Zastępca Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 4 w Lublinie - st. kap. Grzegorz Koziński, Komendant Gminny ZOSPRP w Niemcach - Dariusz Paradziński, Wiceprezes ZG ZOSPRP w Niemcach jednocześnie Naczelnik OSP Niemce - Wojciech Deleżuch oraz pracownik UG Niemce obsługujący OSP –  Michał Mytyk bardzo wnikliwie ocenili testy i wskazali laureatów w każdej kategorii wiekowej: 
 
I grupa wiekowa (kl.1-6 SP)
 
1 miejsce Michał Kubiak – SP Krasienin,
2 miejsce Patryk Suduł – SP Krasienin,
3 miejsce Oliwia Urban- SP Nasutów;
 
II grupa wiekowa (kl.7,8):
 
1 miejsce Oliwia Borys SP Niemce,
2 miejsce Bartosz Drozd- SP Nasutów,
3 miejsce Krzysztof Babiarz – SP Rudka Kozłowiecka.
 
Michał Kubiak i Oliwia Borys będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za reprezentację gminy w turnieju na szczeblu powiatowym. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Krzysztofa Urbasia oraz Przedsiębiorstwo STANCHEM w Niemcach, Bank Spółdzielczy w Niemcach, Radę Rodziców SP Niemce, GS Niemce – którym serdecznie dziękujemy.
 
Organizator : Elżbieta Bartosik
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90