Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI #zostańwdomu graj w pingponga z PSE

Aktualności

#zostańwdomu graj w pingponga z PSE

#zostańwdomu graj w pingponga z PSE

31.03.2020

Czas epidemii możemy wykorzystać aktywnie, przekonują do tego Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – realizatorzy III edycji Programu "Pingpongowe Marzenia z PSE", w której bierze udział Szkoła Podstawowa w Niemcach.

Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi i Ministerstwem Sportu od stycznia 2020 roku realizują III edycję Programu "Pingpongowe Marzenia z PSE”. Program stanowi integralną część Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego.  Uczestnicy Programu - dzieci ze szkół podstawowych oraz klubów tenisa stołowego korzystają z bezpłatnych zajęć pozaszkolnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego. W III edycji Programu, zajęciami objętych jest 1360 dzieci z całej Polski, a zajęcia są prowadzone przez ponad 100 trenerów. Jedną ze szkół kontynuujących swój udział w Programie jest Szkoła Podstawowa w Niemcach.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną i wstrzymanie zajęć w szkołach i klubach, Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z członkami Polskiej Kadry Narodowej zachęcają młodzież do kontynuowania ćwiczeń w domach. Na kanałach social media PZTS publikowane są filmy instruktażowe, w których zawodnicy Reprezentacji Polski pokazują pomysły na treningi, które można wykonywać w czasie epidemii.

Trening prowadzi Mistrzyni Europy, reprezentantka Polski - Li Qian:

https://www.dropbox.com/s/gdyt9hpel2qubqo/Wideo%2026.03.2020%2C%2015%2040%2045.mp4?dl=0

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pzts.pl oraz na profilu na Facebooku – Polski Tenis Stołowy

#trenujzkadra #zostańwdomu #zeronudywdomu #pingpongowemarzeniazpse

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90