Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJA MOBILNA GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPA
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

Aktualności oświatowe

na zdjęciu jedna z nagrodzonych prac - śmigłowiec gaśniczy
Opublikowane dn. 10-01-2022

Wyniki gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego - edycja 2022

4 stycznia 2022 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Dysie wybrano zwycięskie prace w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego - edycja 2022

Oceny prac dokonała Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora w składzie:

  • Anna Studzińska
  • Iwona Pulińska
  • Grzegorz Brzozowski

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Dysie. Konkurs trwał od  06.12.2012 do 04.01.2022 skierowany był do dzieci przedszkolnych,uczniów klas I - III, IV - VI i VII - VIII Szkół Podstawowych z terenu Gminy Niemce.

Wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach:

Nagrodzeni w kategorii przedszkola:

I miejsce: Nadia Furmanowicz, Przedszkole w Dysie, opiekun Anna Kłaczkiewicz

I miejsce: Gabriela Ziemichut, Przedszkole Publiczne w Niemcach, opiekun Agnieszka Czyżyk-Wiśniecka

II miejsce: Zuzanna Batura, Przedszkole w Jakubowicach Konińskich, opiekun Edyta Opolska

II miejsce: Aleksandra Królik, Przedszkole w Jakubowicach Konińskich, opiekun Edyta Opolska

III miejsce: Natan Furmanowicz, Przedszkole w Dysie, opiekun Anna Kłaczkiewicz

Wyróżnienie: Joanna Sidor,  Przedszkole w Jakubowicach Konińskich, opiekun Edyta Opolska

Wyróżnienie: Marcel Drzewiecki, Przedszkole w Dysie, opiekun Anna Kłaczkiewicz

Kategoria SP klas I – III:

I miejsce: Jakub Ikwanty, Szkoła Podstawowa  w Dysie, Jolanta Augustyńska

II miejsce: Aleksandra Kuzioła, Szkoła Podstawowa w Ciecierzynie, opiekun Agnieszka Bugała

III miejsce: Wojciech Mytyk, Szkoła Podstawowa w Niemcach, opiekun Bożena Malinowska

Wyróżnienie: Maja Łucka, Szkoła Podstawowa w Ciecierzynie, opiekun Agnieszka Bugała

Wyróżnienie: Oliwia Jakubowska, Szkoła Podstawowa w Krasieninie, opiekun Ewa Rabos

Kategoria SP klas IV –VI:

I miejsce: Anna Krocz, Szkoła Podstawowa w Dysie, opiekun Iwona Domownik

Wyróżnienie: Justyna Drozd, Szkoła Podstawowa w Nasutowie, opiekun Aneta Kotowska

Gratulujemy wszystkim Młodym Artystom. Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców, wychowawców i nauczycieli, którzy zachęcili i przygotowali swoich uczniów do udziału w konkursie.

W związku z decyzją o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w szkołach i placówkach oświatowych mającą na celu zapobieganie oraz zwalczanie zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej, w trosce o bezpieczeństwo, w tym roku szkolnym nagrody dla zwycięzców, dyplomy i podziękowania zostaną przekazane  na ręce dyrektorów szkół.

Autor: Gmina Niemce
Powrót