Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJA MOBILNA GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPA
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Aktualny mistrz świata w karate z Wójtem Gminy Niemce i trenerem
Opublikowane dn. 04-11-2022

Wiktor Bis złotym medalistą Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym

W dniach 21-23 października 2022 r. w brazylijskim mieście Natal odbyły się Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym, na których Polska Kadra Narodowa zdobyła w sumie 57 medali. W gronie medalistów mamy mieszkańca naszej gminy – Wiktora Bisa.

12 października informowaliśmy o spotkaniu Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia z Wiktorem i jego trenerem Danielem Iwankiem. Zwrócili się oni z prośbą o pomoc w sfinansowaniu podróży ma Mistrzostwa w Brazylii, którą oczywiście otrzymali. Wszyscy życzyliśmy wtedy Wiktorowi sukcesów no i życzenia stały się faktem.

Zawodnik Akademii Karate Daniela Iwanka wywalczył w Brazylii tytuł Mistrza Świata 2022 juniorów w kata indywidualnym. Wspaniałą formę potwierdził jeszcze trzema srebrnymi medalami w kumite indywidualnym, kumite drużynowym i enbu mieszanym.

Po powrocie do kraju Mistrz i jego Trener, 3 listopada 2022 r. spotkali się ponownie z Wójtem Krzysztofem Urbasiem i jego Zastępcą Henrykiem Smolarzem aby przekazać osobiście wspaniałe informacje o wynikach Wiktora. Zaprezentowali również zdobyte medale oraz opowiedzieli o kilku przygodach związanych z podróżą do ameryki południowej.

Serdecznie gratulujemy Wiktorowi międzynarodowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Gmina Niemce
Powrót