Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Widok sali koncertowej z góry
Opublikowane dn. 16-12-2022

Charytatywnie dla pani Ewy

Ewa Włodarczyk to mieszkanka gminy Niemce, która potrzebuje naszej pomocy. U pani Ewy w 2018 r. zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego IV stopnia. Po długiej walce z chorobą udało się ją zatrzymać. Niestety w tym roku powróciła.

11 grudnia w Szkole Podstawowej w Niemcach odbył się koncert charytatywny, którego celem była zbiórka pieniędzy potrzebnych do sfinansowania kosztownej terapii.

Licznie zgromadzona publiczność mogła oklaskiwać występ chóru szkolnego Cantabile, Brass Bandu Orkiestry Dętej Gminy Niemce oraz gwiazdy imprezy – zwycięzcy ostatniego telewizyjnego show „Mam Talent” – Miłosza Bachonki. To spotkanie miało wyjątkową wymowę. Z jednej strony dało nam radość obcowania  ze sztuką przez duże S, a jednocześnie pozwoliło spełnić dobry uczynek, w szczytnym celu, którym jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Warto dodać, że wszyscy wykonawcy, organizatorzy i współpracownicy wykonywali swoją pracę całkowicie charytatywnie.

Koncert to tylko jedna z wielu akcji organizowanych na terenie naszej gminy dla Pani Ewy. Pod koniec listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemcach odbył się Charytatywny Kiermasz Ciast "Razem dla Ewy"! Tu również pokazaliśmy ogromne serce. Dzięki szczodrości mieszkańców gminy Niemce udało się zebrać prawie 20 000 zł.

Zrobiliśmy już dużo, ale Pani Ewa nadal potrzebuje naszego wsparcia. Na stronie siepomaga.pl, trwa zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia. Pamiętajcie pomaganie zawsze jest modne.

Autor: Gmina Niemce
Powrót