Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Stół prezydialny z Prezesem i Komendantem Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych
Opublikowane dn. 22-12-2022

Przedświąteczne posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

20 grudnia 2022 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Niemcach odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Niemcach.

Przybyłych strażaków oraz gości przywitał Wójt Gminy Niemce druh Prezes Krzysztof Urbaś. Na spotkaniu obecni byli również m.in. Komendant Gminny ZOSP RP w Niemcach – Wojciech Deleżuch, Sekretarz OG ZOSP RP w Niemcach Marcin Paradziński, Agnieszka Snopkowska – pracownik ds. Obsługi OSP na terenie Gminy Niemce oraz przedstawiciele jednostek OSP z terenu Gminy Niemce.

Podczas zebrania przedstawiono potrzeby i oczekiwania poszczególnych jednostek, a Komendant Gminny przypomniał o odpowiedniej konserwacji pojazdów pożarniczych i sprzętu w okresie zimowym.

Ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz koniec roku wszyscy obecni na spotkaniu złożyli sobie wzajemnie życzenia i podzielili się opłatkiem. Był to również dobry moment na krótkie podsumowanie mijającego roku oraz na rozmowy na temat dalszego rozwoju jednostek.

Autor: Gmina Niemce
Powrót