Pogoda

Aktualności

Wspaniałe wejście w nowy rok szkolny sztangistów GULKS Niemce

07.09.2016

W dniach 26/27.08.2016 r. na hali HOSiR w Hrubieszowie odbył się na wysokim poziomie organizacyjno – sportowym Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów XI Euro-Bug.

W zawodach uczestniczyło 12 klubów sportowych z Lubelszczyzny i Ukrainy. Wspaniały poziom zaprezentowali zawodnicy naszego klubu. W kategorii wagowej 58 kg. trzecie miejsce wywalczyła Patrycja Powroźnik, uzyskując wynik w dwuboju 116 kg. (rekord życiowy). Lidia Różyk w kategorii wagowej  63 kg. zajęła miejsce czwarte, ustanawiając nowy rekord życiowy 113 kg. Mateusz Wypart w kategorii wagowej 94 kg. zajął miejsce drugie osiągając wynik 247 kg.

Tydzień później na hali sportowej MOSIR w Puławach, w XII Turnieju o Puchar Ziemi Puławskiej, zawodnicy potwierdzili swoją wysoką formę. W kategorii wiekowej do lat 17, Lidia Różyk i Patrycja Powroźnik wywalczyły medal srebrny, a Mateusz Wypart w kategorii wiekowej do lat 23 zajął miejsce czwarte.