Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Przecięcie szarfy
Opublikowane dn. 28-07-2020

Oficjalne otwarcie Wydziału Komunikacji w Niemcach

W piątek, 24 lipca 2020 r. w budynku Urzędu Gminy w Niemcach odbyło się oficjalne otwarcie Filii Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Niemcach.

Podczas krótkiej uroczystości, Starosta Lubelski Zdzisław Antoń i Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi w wejściu do pokojów przekazanych starostwu na filię wydziału komunikacji. Następnie wszyscy obecni udali się do sali konferencyjnej naszego urzędu, gdzie Wójt i Starosta zwrócili się w kilku słowach do uczestników uroczystości.

Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Niemcach przyjmowanie interesantów rozpoczęła już 6 lipca br. Sprawy związane m.in. z rejestracją pojazdów czy prawami jazdy załatwiane są w pokojach 213 i 214 na I piętrze, w godz. poniedziałek 8.00 – 16.00, wtorek – piątek 7.30 – 15.30; nr telefonu 81 52 86 790, e-mail: niemce.ktd@powiat.lublin.pl.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie sprawy związane z zatrzymaniem bądź cofnięciem prawa jazdy (do odwołania) realizowane będą jak dotychczas, w siedzibie wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa w Lublinie przy ul. Spokojnej 9b.

W celu zapewnienia niezbędnej pomocy obywatelom, w sprawach objętych zakresem realizowanych przez wydział zadań, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesantów po uprzednim telefonicznym omówieniu sprawy z pracownikiem oraz uzgodnieniu terminu wizyty co do dnia i godziny, przy uwzględnieniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

W przypadku przebywania na terenie Urzędu Gminy Niemce w ramach wcześniej umówionej wizyty klienci są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maski, maseczki, odzieży lub jej części.
Autor: Gmina Niemce
Powrót