Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
FOTO
GALERIA
aparat
MAPA
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Grafika ogólna - napis Dzień Edukacji narodowej 2020, herb i barwy narodowe na niebieskim tle
Opublikowane dn. 16-10-2020

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej, celebrowany rokrocznie 14 października, z uwagi na sytuację epidemiczną w tym roku przebiegł bez wspólnego świętowania. Zamiast Gminnego Święta Edukacji, uroczystych akademii i spotkań w gronie pracowników oświaty - w placówkach oświatowych, instytucjach nadzoru ale także w wielu domach, gościł stan narastającego niepokoju i niepewności o dalszą edukację wobec narastającego kryzysu pandemicznego.

Mimo to, do pracowników oświaty płynęły zewsząd życzenia, ciepłe słowa, choć czasami tylko na odległość – za pomocą telefonu czy Internetu. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniający się Nauczyciele i pracownicy ze Szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Niemce zostali uhonorowani Nagrodami Wójta i Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz otrzymali odznaczenia państwowe i resortowe.

Oto lista nagrodzonych pracowników oświaty:

Medal Złoty za Długoletnią Służbę

  1. Zofia Wróbel – nauczyciel - ZPO Ciecierzyn

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

  1. Teresa Kozieł - nauczyciel - ZPO Ciecierzyn,
  2. Katarzyna Kasperek -  sekretarz szkoły  - SP w Nasutowie.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

  1. Magdalena Wójtowicz - nauczyciel -  ZPO Ciecierzyn

Medal Komisji Edukacji Narodowej

  1. Małgorzata Kot - nauczyciel SP Niemce,
  2. Barbara Roziewicz - nauczyciel SP Niemce,
  3. Jerzy Adam Wójcik - nauczyciel SP Niemce,
  4. Anna Czernicka-Szpakowska  - nauczyciel SP w Krasieninie,
  5. Elżbieta Kozioł  - nauczyciel SP w Nasutowie.

Nagroda Kuratora Oświaty 

  1. Bożena Malinowska - nauczyciel - SP Niemce

Nagroda Wójta Gminy Niemce (nauczyciele):

ZPO w Ciecierzynie

  1. Bogumiła Denisiuk,
  2. Beata Poździk,
  3. Mirosław Studniewski,

SP w Niemcach

  1. Małgorzata Dynerowicz,
  2. Sławomir Topyła,
  3. Anna Zgierska,
  4. Emilia Białek,

 SP w Krasieninie   

  1. Bożena Gajos,
  2. Barbara Kasperek,

ZPO w Dysie

  1. Iwona Domownik,
  2. Beata Podleśna –Kaczor,

SP w Rudce Kozłowieckiej

  1. Barbara Jaszczuk,

Przedszkole Publiczne w Niemcach

  1. Beata Gajuś,
  2. Maja Grzelak,

SP w Nasutowie

  1. Elżbieta Fim,
  2. Lidia Szuberska,

SP w Jakubowicach Konińskich

  1. Beata Brzyska –Marczak,
  2. Agnieszka Szperlak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym oraz nagrodzonym nauczycielom i pracownikom oświaty!

Autor: Gmina Niemce
Powrót