Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

zdjęcie przedstawia część plakatu z informacją o odwołanej debacie
Opublikowane dn. 16-10-2020

DEBATA PUBLICZNA WS. INWESTYCJI PANATTONI ZOSTAJE PRZESUNIĘTA

Firma Panattoni informuje, że debata publiczna w sprawie inwestycji fabryki mokrej karmy dla zwierząt domowych, która miała odbyć się 20 października 2020 r. w Gminnym Centrum Szkoleniowym w Niemcach, zostaje przełożona z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej.

Powiat lubelski znajdzie się od 17 października w strefie czerwonej. W konsekwencji zgromadzenia nie będą mogły liczyć więcej, niż 10 osób.

Chcąc jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa wątpliwości co do inwestycji, firma postanowiła zaproponować dostosowaną do sytuacji formułę indywidualnych rozmów przy specjalnie w tym celu uruchomionym w sali "Klubu Seniora" (ul. Parkowa 4, Niemce) punkcie informacyjnym firmy Panattoni. Punkt będzie czynny od dnia 23.10 do 06.11 w dni powszednie.

 

*Firma nie zrezygnuje z planu publicznej debaty w szerszym gronie. Kolejna data zostanie wyznaczona tak szybko, jak tylko aktualne obostrzenia zostaną złagodzone. Organizator kładzie nacisk na to, aby debata mogła zostać przeprowadzona w bezpiecznych warunkach, jak i przy możliwie jak największej dostępnej liczbie miejsc.

 

Plakat z informacjami o odwołanej debacie

Autor: Gmina Niemce
Powrót