Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Grafika z napisem: Uwaga ważna informacja
Opublikowane dn. 16-11-2020

Czasowe zamknięcie filii Wydziału Komunikacji w Niemcach

Z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie - Filia w Niemcach, Starosta Lubelski zadecydował o wyłączeniu bezpośredniej obsługi interesantów w filii w Niemcach.

Szanowni Państwo,

z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie – Filia w Niemcach, Starosta Lubelski podjął decyzję, iż w dniach 16-20 LISTOPADA 2020 r. FILIA WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA ZLOKALIZOWANA PRZY UL. LUBELSKIEJ 121, 21-025 NIEMCE (URZĄD GMINY) będzie wykonywała zadania w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres: STAROSTWO POWIATOWE W LUBLINIE, ul. SPOKOJNA 9, 20-074 LUBLIN. Ponadto obsługa interesantów będzie odbywała się telefonicznie (81 52 86 790 i 81 52 86 791) i mailowo: niemce.ktd@powiat.lublin.pl

Wszystkie osoby, które w dniach 16-20 LISTOPADA br. miały zarezerwowane terminy wizyt, nie muszą powtórnie dokonywać rezerwacji. Pracownicy Wydziału będą kontaktować się z Państwem telefonicznie i ustalać nowy, możliwie szybki termin załatwienia sprawy.

O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Autor: Gmina Niemce
Powrót