Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Na zdjęciu Jubilatka z przedstawicielami władz Gminy Niemce
Opublikowane dn. 27-11-2020

Setne urodziny Pani Genowefy z Ciecierzyna

Taka uroczystość nie zdarza się co dzień. 26 listopada 2020 r. Pani Genowefa Smagała, mieszkanka Ciecierzyna obchodziła jubileusz 100-lecia urodzin.

Z tej okazji dom Dostojnej Jubilatki odwiedzili przedstawiciele władz naszej gminy w osobach: Zastępcy Wójta Gminy Niemce Henryka Smolarza, Przewodniczącego Rady Gminy Niemce Marka Podstawki, Radnej Magdaleny Urbaś i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Doroty Gajo.

W imieniu wszystkich mieszkańców Zastępca Wójta wręczył Jubilatce kosz 100 róż oraz złożył serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu, spokoju i radości oraz wielu szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. Przekazał także list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego.

Pani Genowefa Smagała urodziła się 26 listopada 1920 roku w Żółkiewce. Podczas II Wojny Światowej była łączniczką w okolicznym oddziale partyzanckim, za co w 1995 r. została odznaczona Krzyżem Batalionów Chłopskich, a w 2001 r. otrzymała stopień wojskowy podporucznika. W wieku 40 lat Pani Genowefa wyszła za mąż i przeprowadziła się do Lublina. Po śmierci męża zamieszkała z synem i jego rodziną w Ciecierzynie, gdzie pod troskliwą opieką mieszka do dziś.

Gratulujemy wspaniałego jubileuszu i życzymy kolejnych lat w zdrowiu i wszelkiej pomyślności.

Autor: Gmina Niemce
Powrót