Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Grafika ogólna - napis loteria 2021 na tle wybrzeża w tropikach
Opublikowane dn. 25-01-2021

Wskaż w zeznaniu PIT Gminę Niemce i wygraj nagrody

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Niemce, zbliża się ku końcowi pierwszy miesiąc 2021 roku. Pierwsze cztery miesiące każdego roku to okres składania w urzędach skarbowych rocznego zeznania podatkowego PIT. Przy tej okazji Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś zwraca się z prośbą do nowych mieszkańców naszej gminy, aby swoje zeznanie podatkowe (PIT) złożyli w Drugim Urzędzie Skarbowym w Lublinie, a jako miejsce zamieszkania wskazali Gminę Niemce.

Gmina Niemce jest jedną z najszybciej rozwijających się gmin w Powiecie Lubelskim. W 2013 roku liczba mieszkańców przekroczyła 18 tys., a obecnie jest to już 19,6 tys. Zdajemy sobie sprawę, że mieszka tu znacznie więcej osób, które korzystają z infrastruktury i mają oczekiwania co do jej rozbudowy. A pamiętajmy, że każda mała ojczyzna jaką jest gmina, bogata jest bogactwem swoich mieszkańców. Większość działań, w tym również inwestycje realizowane na terenie Gminy Niemce są finansowane z Państwa podatków. Ok. 37% podatku PIT wraca do naszego budżetu.

Aby zachęcić Państwa do rozliczania podatku w naszej gminie, jak również docenić tych mieszkańców, których podatek już zasila budżet gminy, planujemy z dniem 15 marca wystartować z kolejną edycją Loterii Promocyjnej p.n. „Mieszkam w Gminie Niemce i tu płacę podatki”.

Loteria skierowana będzie do wszystkich mieszkańców* naszej gminy, którzy rozliczą się z podatku dochodowego za rok 2020 w Drugim Urzędzie Skarbowym w Lublinie, wskazując Gminę Niemce, jako miejsce zamieszkania. Wśród osób, które w okresie od 15 marca do 7 maja b.r. zgłoszą się do udziału w loterii, zostaną rozlosowane cenne nagrody o łącznej wartości blisko 15 tys. zł!

Wzorem ubiegłego roku nagrodą główną w Loterii będzie Bon Wakacyjny o wartości 4500 zł do wykorzystania przez dwa lata w biurze podróży. Na uczestników czeka także:

  • Telewizor Samsung 55" Smart TV 4K UHD UE55TU7172 o wartości 1 890 zł
  • Hulajnoga elektryczna Frugal Spirit o wartości 1 749,00 zł
  • Autonomiczny odkurzacz iRobot Roomba Combo o wartości 1 399,00 zł
  • 2 wieże audio Panasonic SC-UX100E-K o wartości 749,99 zł każda
  • 3 smartfony Xiaomi Redmi Note 8 4/64GB o wartości 599 zł każdy
  • 11 ekspresów do kawy TCHIBO Cafissimo Easy o wartości 149,00 zł każdy

plakat graficzny dotyczący loterii

* UWAGA - w Loterii nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Urzędu Gminy Niemce, pracownicy podległych mu jednostek organizacyjnych gminy, radni gminy, sołtysi oraz członkowie najbliższych rodzin wyżej wymienionych (pod pojęciem członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków oraz osoby w stosunku przysposobienia).

Autor: Gmina Niemce
Powrót