Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Grafika przedstawia podstawowe informacje na temat loterii na tle zdjęcia z tropikalną plażą
Opublikowane dn. 15-03-2021

Zaproszenie do udziału w V edycji Loterii Promocyjnej Gminy Niemce

Szanowni Państwo, informujemy że od dnia dzisiejszego tj. 15 marca do 7 maja br. można zgłaszać swój udział w V edycji Loterii Promocyjnej pn. Mieszkam w Gminie Niemce i tu płacę podatki.

Loteria skierowana jest do wszystkich* pełnoletnich mieszkańców naszej gminy, którzy w okresie od 1.01.2021 r. do dnia 30.04.2021 r. złożą deklarację podatkową PIT za rok 2020 w Drugim Urzędzie Skarbowym w Lublinie i wskażą w niej Gminę Niemce jako miejsce zamieszkania (nie ma obowiązku meldunku). Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną, na stronie: www.loteriapitniemce.pl do dnia 7 maja 2021 r.

Wśród wszystkich osób, które zarejestrują swój udział w Loterii, zostaną rozlosowane cenne nagrody o łącznej sumie blisko 15 tys. zł! Główną nagrodą jest bon wakacyjny o wartości 4500 zł.

Pozostałe nagrody to:

Telewizor Samsung 55" Smart TV  4K UHD LED UE55TU7122

Hulajnoga Frugal Spirit biała

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo

2x Wieża audio Panasonic SC-UX100E-K czarna

3x Smartfon XIAOMI Redmi Note 8 4/64GB Czarny

11x Ekspres do kawy TCHIBO Cafissimo Easy Biały

Gmina Niemce jest jedną z najszybciej rozwijających się gmin w Powiecie Lubelskim. Od wielu lat obserwujemy stały napływ mieszkańców. Obecnie w naszej gminie jest zameldowanych ponad 19 000 osób. Jednak zdajemy sobie sprawę, że osób zamieszkujących jest dużo więcej. Trzeba pamiętać, że każda mała ojczyzna jaką jest gmina, bogata jest bogactwem swoich mieszkańców. Wszystkie inwestycje realizowane na terenie Gminy Niemce są finansowane w większości z Państwa podatków. Ok. 37% podatku PIT wraca do naszego budżetu.

Z tego też powodu, aby zachęcić osoby niezameldowane do rozliczania podatku PIT w naszej gminie oraz docenić tych, których podatek już zasila nasz budżet, po raz czwarty organizujemy loterię promocyjną.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w Loterii. Więcej informacji nt. Loterii znajdą Państwo na stronie: www.loteriapitniemce.pl

* UWAGA - w Loterii nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Urzędu Gminy Niemce, pracownicy podległych mu jednostek organizacyjnych gminy, radni gminy, sołtysi oraz członkowie najbliższych rodzin wyżej wymienionych (pod pojęciem członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków oraz osoby w stosunku przysposobienia).

Autor: Gmina Niemce
Powrót