Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Grafika z napisem: 0O Liczymy się X- DLA POLSKI! Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 spis.gov.pl Spisowe rebusy językowe = FLAT TIC Urzad Starystycany wue f @UrzadStatystycznyLublin @Lublin_STAT
Opublikowane dn. 01-04-2021

Konkurs „Spisowe rebusy językowe”

Konkurs „Spisowe rebusy językowe” na profilu Urzędu Statystycznego w Lublinie na Facebooku

Urząd Statystyczny w Lublinie zaprasza wszystkich użytkowników Facebooka do udziału w konkursie „Spisowe rebusy językowe”.

Cele Konkursu:

  • poszerzenie wiedzy na temat statystyki publicznej i Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 wśród użytkowników obserwujących profil Organizatora na Facebooku;
  • poszerzenie kompetencji językowych z zakresu słownictwa z języka angielskiego, związanego z zagadnieniami objętymi Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, który trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. i stanowi najobszerniejszą informację statystyczną o ludności i jej warunkach życia;
  • rozwijanie zdolności logicznego myślenia.

Konkurs będzie składał się z serii pojedynczych zadań – rebusów – publikowanych na profilu Urzędu Statystycznego w Lublinie na Facebooku pod adresem:

https://www.facebook.com/UrzadStatystycznyLublin

Po opublikowaniu każdego z zadań osoba chcąca wziąć udział w konkursie powinna przesłać nam odpowiedź w wiadomości e-mail na adres:

k.siemiaszko@stat.gov.pl

W tytule wiadomości należy wpisać „Rebus nr …” (podając numer rebusu). Pięć pierwszych osób, które prześlą prawidłowe rozwiązanie danego rebusu otrzyma zestaw gadżetów spisowych.

Pierwsze zadanie konkursowe zostanie opublikowane w czwartek 1 kwietnia 2021 r. Konkurs trwa do końca czerwca bieżącego roku.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku i brania udziału również w innych konkursach!

Regulamin konkursu

 

Źródło: 

https://lublin.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/konkursy-nsp-2021/onkurspisowerebusyjzykowe/

 

 
 
 
 
Autor: Gmina Niemce
Powrót