Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Na zdjęciu fragment plakatu z napisem KONKURS ODKRYWAMY GMINĘ NIEMCE
Opublikowane dn. 22-06-2021

KONKURS FOTOGRAFICZNY: Odkrywamy Gminę Niemce

Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Niemce „Wspólna Przyszłość” serdecznie zaprasza Mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym Odkrywamy Gminę Niemce!

W naszej „małej Ojczyźnie” jest wiele interesujących miejsc, czy to z ciekawą historią, czy też zachwycających przyrodniczo. Któż zna lepiej te miejsca niż osoby mieszkające w ich pobliżu? Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy, podzielmy się informacjami o tych miejscach. Odkryjmy je na nowo i pomóżmy odkryć innym.

A może w Państwa rodzinie przekazuje się informacje o ciekawych zdarzeniach z historii naszej Gminy? Podzielcie się nimi!

Jak to zrobić? Wystarczy wyjść na spacer, pojechać na wycieczkę rowerową, znaleźć ciekawe historycznie lub przyrodniczo miejsce, opisać je, zrobić zdjęcie i przesłać nam. Istotne jest, żeby wskazać, gdzie znajdują się te miejsca (lub podać współrzędne). Tak przygotowane materiały powinny być przesłane w terminie do 15 lipca 2021r. na adres: info@wspolnaprzyszlosc.pl Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone!

Konkurs stanowi część projektu Rajd szlakami miejsc kultury i przyrody Gminy Niemce, realizowanego przez Stowarzyszenie i współfinasowanego przez Gminę Niemce. W ramach tego projektu przygotujemy interaktywną mapę gminy, na której będą zaznaczone ważne dla gminy i Mieszkańców miejsca historyczne i przyrodnicze. Mapa będzie bezpłatnie udostępniona na stronie internetowej Stowarzyszenia, tak aby każdy zainteresowany mógł z niej skorzystać, poznać naszą gminę i zachwycić się pięknem jej przyrody oraz dziedzictwem kulturowym i historycznym.

Przykładowe obiekty można już teraz zobaczyć na stronie https://wspolnaprzyszlosc.pl/mapa/.

Szczegóły konkursu, regulamin, zgody są zamieszczone na stronie Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Niemce „Wspólna Przyszłość” www.wspolnaprzyszlosc.pl.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila info@wspolnaprzyszlosc.pl

Odkrywajmy razem Gminę Niemce!
 
Na zdjęciu plakat promujący konkurs z informacjami podanymi powyżej.
Autor: Gmina Niemce
Powrót