Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Na zdjęciu Wójt Gminy Niemce gratuluje Dyrektorce szkoły nominacji
Opublikowane dn. 28-06-2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Ubiegły piątek (25.06.2021 r.) był ostatnim dniem, w którym uczniowie w ramach roku szkolnego 2020/2021 odwiedzili swoje szkoły. Ze względu na panującą pandemię był to bardzo trudny okres w oświacie. Większość czasu zajęcia odbywały się zdalnie. Jednak ostatnie tygodnie przyniosły częściowe zniesienie obostrzeń i uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego mogły się odbyć w sposób prawie tradycyjny.

Dyplomy, nagrody, kwiaty i podziękowania oraz jeszcze tylko odebranie świadectwa i już można rozpocząć wakacje.

Korzystając z tego szczególnego dnia Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś odwiedził dwie szkoły podstawowe z naszego terenu. W Krasieninie, na ręce Dyrektor Anny Czernickiej-Szpakowskiej przekazał oficjalną nominację na stanowisko dyrektora placówki na kolejne 5 lat, a w Nasutowie przekazał radosną wiadomość społeczności szkolnej o otrzymaniu promesy wartej 2,5 mln zł na gruntowną modernizację tej najstarszej w naszej gminie placówki edukacyjnej.

Oczywiście nie obyło się bez podziękowań uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę w tym trudnym czasie oraz życzeń niezapomnianych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

 

Autor: Gmina Niemce
Powrót