Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Na zdjęciu prelegent i słuchacze
Opublikowane dn. 16-08-2021

Spotkanie Sołtysów ws. promocji szczepienia przeciw COVID-19 w naszej gminie

W piątek, 13 sierpnia 2021 r. odbyło się spotkanie wyjazdowe Sołtysów z naszej gminy. Nadrzędnym celem zjazdu, zorganizowanego w Ośrodku Szkoleniowym w Rogóźnie była promocja szczepień przeciw COVID-19.

Głównym prelegentem spotkania był Kierownik Zakładu Opieki Zdrowotnej w Niemcach dr Piotr Nikiel. W dyskusji głos zabrali również Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Zastępca Wójta Henryk Smolarz jak również sami zainteresowani czyli Sołtysi.

Autor: Gmina Niemce
Powrót