Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Zdjęcie grupowe stypendystów.
Opublikowane dn. 04-10-2021

Stypendia Starosty Lubelskiego dla wybitnie uzdolnionych uczniów.

W czwartek 30 września w Starostwie Powiatowym w Lublinie zostały wręczone Stypendia dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu lubelskiego za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia sportowe. Wśród nagrodzonych za szczególne osiągnięcia sportowe znalazło się dwoje uczniów ZSP Niemce.

Natalia Warsz - uczennica klasy III liceum ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach – startując na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w podnoszeniu ciężarów w Siedlcach dnia 13 maja 2021 r., uzyskała III miejsce w kat. wagowej 52,3 kg. Osiągnęła wynik w dwuboju: 106 kg w kat. wag. 55 kg i uzyskała 157,38 punktów w skali Sinclaira. Wynikiem tym zdobyła II klasę sportową.


Konrad Budzyński- uczeń klasy III liceum ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach – startując na Międzywojewódzkich Mistrzostwach do lat 17-tu w podnoszeniu ciężarów w Biłgoraju dnia 19 czerwca 2021, uzyskał I miejsce w kat. wagowej 73 kg. Osiągnął wynik w dwuboju: 174 kg w kat. wag. 69,40 kg i uzyskał 230,38 punktów w skali Sinclaira. Wynikiem tym zdobył II klasę sportową.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 Ryszard Sosnowski

 

 

 

Autor: Gmina Niemce
Powrót