Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Grafika ogólna napis Interreg Central Europe ENES-CE.
Opublikowane dn. 18-10-2021

Warsztaty nr 3 w 2021 r. w ramach projektu ENES-CE, w dniu 22.10.2021 r.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w trzecich warsztatach w 2021 r., w ramach działań projektu ENES-CE, w dniu 22 października 2021 r. w godz. 13.00 – 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Niemce w Niemcach, przy ul. Lubelskiej 121.

Podczas warsztatów interesariusze projektu, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do tworzonego klastra energii podpiszą Porozumienie o utworzeniu „Klastra Energii Niemce” oraz dokumenty umożliwiające realizację kolejnych działań projektowych. Ponadto podczas warsztatów będziemy omawiać i planować dalsze działania klastra w oparciu stworzone projekty propozycji kolejnych dokumentów.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu w dniu 22.10.2021 w celu włączenia się we wspólne planowanie energetyczne w gminie, a także zapoznania się z ideą funkcjonowania klastra energii i rozważenia chęci przystąpienia Państwa do „Klastra Energii Niemce” w przyszłości.

PROGRAM warsztatów oraz informacja o projekcie i klauzula informacyjna znajdują się w załączniku.

 

W przypadku chęci uczestnictwa w warsztatach nr 3 w 2021 r. w ramach projektu ENES-CE uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa udziału na adres mailowy: agnieszka.sielicka@lubelskie.pl  do dnia 20.10.2021 r.

 

 

Ikona pdfProgram warsztatów nr 3 w 2021 r. w ramach projektu ENES-CE, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [186.44 KB]

Autor: Gmina Niemce
Powrót