Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

czarnobiałe zdjęcie Zbigniewa Bernata
Opublikowane dn. 15-11-2021

Zmarł Zbigniew Bernat – społecznik, pedagog oraz Radny Powiatu Lubelskiego z naszej gminy

Z głębokim żalem informujemy Państwa o śmierci Zbigniewa Bernata, wybitnego pedagoga, społecznika, a także wieloletniego Radnego Powiatu Lubelskiego, Członka Zarządu Powiatu w Lublinie, Wiceprzewodniczącego Komisji Edukacji i Kultury, Członka Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Niewielu jest we współczesnym świecie ludzi dobrych i mądrych, otwartych na drugiego człowieka i życzliwych, potrafiących wznieść się ponad bieżące spory i odważnie prezentujących swoje  opinie. Większość swojego życia poświęcił pracy na rzecz naszej gminnej społeczności najpierw kształtując pokolenia naszej młodzieży jako nauczyciel, a w następnych latach całym sercem angażując się w działania Rady Powiatu Lubelskiego.

Rodzinie, Bliskim, a także wszystkim, których dotknęła śmierć Pana Zbigniewa składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Informujemy również, że uroczystości pogrzebowe ś.p. Zbigniewa Bernata odbędą się dzisiaj, 15 listopada 2021 r. o godz. 14:30 w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świdniku Dużym.
Autor: Gmina Niemce
Powrót