Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Na zdjęciu dwie czapki rogatywki wyjściowe w tle dzieci w ławkach.
Opublikowane dn. 01-04-2022

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Niemce odbyły się w Szkole Podstawowej im. Marty z Budnych Łosiowej 30.03.2022 r. W eliminacjach brało udział w II grupach wiekowych 21 uczniów z 5 szkół naszej gminy. Uczniów powitał Dyrektor SP im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach – p. Jerzy Wójcik. Wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć swoje siły, rozwiązując test wiedzy zbudowany z pytań dla każdej kategorii wiekowej. Oczekując na wyniki jurry, uczniowie mieli czas na słodki poczęstunek oraz spotkanie z druhami OSP Niemce, którzy zaprezentowali swój wóz bojowy i jego wyposażenie.

Jurry w składzie :Komendant ZG ZOSPRP w Niemcach- Deleżuch Wojciech, Sekretarz ZG ZOSPRP w Niemcach- Paradziński Marcin oraz  Zastępca Dowódca  Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr.4 w Lublinie-Tomasz Małaj. Bardzo wnikliwie oceniali i wskazali laureatów w każdej kategori wiekowej:

 I grupa wiekowa(kl.1-4 SP)- 1.miejsce Hubert Porzak– SP Nasutów, 2 miejsce Wojciech Wójtowicz – SP Niemce, 3 miejsce Antoni Chęć- SP Niemce;

 II grupa wiekowa(kl.5-8,SP): 1 miejsce Zuzanna Brzozowska SP Niemce, 2 miejsce Mateusz Muchajer- SP Niemce, 3 miejsce Szymon Stefaniak- ZPO Dys Hubert Porzak i Zuzanna Brzozowska będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za reprezentację gminy w turnieju na szczeblu powiatowym.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: -w I kategorii kl.1-4: Choina Maksymilian, Wójtowicz Wojciech , Chęć Antoni, w II kategorii kl.5-8: Brzozowska Zuzanna, Muchajer Mateusz, Gromaszek Iga. Gratulujemy im wysokich wyników.

 Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Niemce oraz Radę Rodziców SP Niemce, którym serdecznie dziękujemy.

Organizator :Iwona Mazurek

Autor: Gmina Niemce
Powrót