Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Wójt w towarzystwie dyrektora wręcza nagrodę uczennicy
Opublikowane dn. 29-06-2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek, 24 czerwca 2022 r. w większości szkół naszej gminy odbyły się jedne z najbardziej oczekiwanych przez uczniów uroczystości szkolnych, czyli akademie z okazji zakończenia roku szkolnego. Dyplomy, nagrody, kwiaty i podziękowania oraz jeszcze tylko odebranie świadectwa i już można rozpocząć wakacje.

Na uroczystościach nie zabrakło przedstawicieli władz gminnych w osobach Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia, Zastępcy Wójta Henryka Smolarza, Przewodniczącego Rady Gminy Niemce Marka Podstawki, Sekretarza Gminy Iwony Pulińskiej, Dyrektor GOASz Anny Studzińskiej oraz Radnych, którzy podziękowali uczniom, dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w edukację dzieci i młodzieży z naszej gminy oraz życzyli wszystkim wspaniałych wakacji.

My również życzymy aby wakacje upłynęły pod znakiem radości, pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące.

Autor: Gmina Niemce
Powrót