Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Zdjęcie grupowe
Opublikowane dn. 07-07-2022

XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

26 czerwca 2022 roku na stadionie miejskim w Bychawie odbyły się XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, w których wzięło udział 21 drużyn (w tym 5 kobiecych). Naszą Gminę godnie reprezentowały drużyny: w grupie A - OSP Jakubowice Konińskie Kolonia oraz w grupie C - OSP Kawka.

Zawody zostały rozegrane w trzech konkurencjach:

  • sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami
  • ćwiczenie bojowe
  • musztra

Po rozegranych konkurencjach i niezwykle wyrównanej rywalizacji  w grupie C drużyna kobieca z OSP Kawka osiągnęła najwyższe miejsce na podium z wynikiem 128,19 pkt. Drużyna męska z OSP Jakubowice Konińskie Kolonia, również osiągnęła dobry wynik, biorąc pod uwagę wysoki poziom rozgrywanych zawodów, ostatecznie w grupie A druhowie zajęli 5 miejsce z wynikiem 110,19 pkt.

Warto zaznaczyć, że w konkurencji „MUSZTRA” na pierwszym miejscu uplasowali się ex aequo strażacy z OSP Jakubowic Konińskich Kolonia oraz OSP Jastków.

Serdecznie gratulujemy naszym drużynom ! , dziękujemy za dobre przygotowanie i godne reprezentowanie Gminy na szczeblu Powiatowym. Drużynie OSP Kawka życzymy już powodzenia na zawodach wojewódzkich, gdzie w grupie C druhny będą reprezentowały Powiat Lubelski. Zawody sportowo-pożarnicze na szczeblu wojewódzkim, planowane są w miesiącu wrześniu 2022 roku.

Autor: Gmina Niemce
Powrót