Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

czarnobiała fotografia zmarłego
Opublikowane dn. 10-08-2022

Nie żyje Waldemar Kasprowicz – wieloletni Sołtys i Radny z Elizówki

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci Pana Waldemara Kasprowicza, wieloletniego Sołtysa Elizówki oraz Radnego Gminy Niemce w latach 1994 – 2006.

Pan Waldemar funkcję Sołtysa w Elizówce pełnił od początku lat 90-tych do 2002 roku. Cieszył się ogromnym zaufaniem współmieszkańców o czym może świadczyć fakt, że przez trzy kolejne kadencje, w latach 1994 – 2006 był również Radnym Gminy Niemce z okręgu wyborczego Elizówki. Nie bał się podejmować trudnych tematów, zawsze z myślą o swojej miejscowości. Dzięki jego determinacji i zaangażowaniu budynek i działka po zlikwidowanej szkole podstawowej zostały uchronione przed sprzedażą. Obiekt został przekazany mieszkańcom jako świetlica i do dziś służy lokalnej społeczności. Za pracę na rzecz naszej małej ojczyzny w 2014 roku został wyróżniony medalem „Zasłużony dla Gminy Niemce”.

Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Informujemy również, że uroczystości pogrzebowe śp. Waldemara Kasprowicza odbędą się jutro, 11 sierpnia 2022 r. o godz. 15:00 w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Dysie.

 

 

czarnobiała fotografia zmarłego
Autor: Gmina Niemce
Powrót