Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Napis Filia wydziału komunikacji transportu i drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Niemcach
Opublikowane dn. 25-10-2022

Kontakt do wydziału komunikacji z siedziba w Niemcach

Przypominamy, że Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Niemcach podlega Staroście Lubelskiemu i wszelkie uwagi czy też wnioski w jej sprawie prosimy kierować bezpośrednio do Starostwa . Wszelką korespondencję dotyczącą załatwianej sprawy prosimy adresować na Filię Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Niemcach ul. Lubelska 121, 21-025 Niemce. W przypadku dokumentów składanych przez ePUAP, korespondencję prosimy kierować na ogólną skrytkę Starostwa Powiatowego : /SPLublin/skrytka, a nie Urzędu Gminy w Niemcach.

Uwaga! Telefony Filii nie mają również  połączenia wewnętrznego. Sekretariat naszego urzędu nie ma możliwości przełączenia rozmowy do pokojów wynajmowanych przez Starostwo. Aby się skontaktować z pracownikami filii Wydziału Komunikacji w Niemcach należy dzwonić pod bezpośrednie numery telefonów 81 52 86 790 lub 81 52 86 791.

Kontakt mailowy: niemce.ktd@powiat.lublin.pl 

Wnioski,karty spraw oraz oświadczenia dot. Filii Wydziału Komunikacji znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Lublinie https://splublin.bip.lubelskie.pl

Autor: Gmina Niemce
Powrót