Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Herb
Opublikowane dn. 04-11-2022

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie w 2022 r. dotacji celowej na dofinansowanie zadań związanych z rozwojem rodzinnych ogrodów działkowych ze środków budżetu Gminy Niemce

Na podstawie § 3 ust. 2 pkt 2 i ust. 7 „Regulaminu udzielania dotacji celowych z budżetu Gminy Niemce dla rodzinnych ogrodów działkowych” przyjętego uchwałą nr XLII/382/2022 Rady Gminy Niemce z dnia 9 września 2022 r.

Ogłasza się nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie zadań związanych z rozwojem ROD, w szczególności na budowę lub modernizację infrastruktury ogrodowej.

O dotację mogą ubiegać się rodzinne ogrody działkowe zwane ROD, znajdujące się na terenie Gminy Niemce w terminie naboru wniosków tj.: od 04.11.2022 r. do 10.11.2022 r.

Wnioski o udzielenie dotacji należy składać pisemnie na formularzu wraz z kompletem załączników, o których mowa w „Regulaminie udzielania dotacji celowych z budżetu Gminy Niemce dla rodzinnych ogrodów działkowych” w Urzędzie Gminy w Niemcach, ul. Lubelska 121, 21-025 Niemce.

„Regulamin udzielania dotacji celowych z budżetu Gminy Niemce dla rodzinnych ogrodów działkowych” oraz formularze wniosku dostępne są na stronie internetowej urzędu.

 

Ikona docxwniosek, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.39 KB]

Ikona pdfwniosek, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [677.16 KB]

Ikona docxsprawozdanie, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.07 KB]

Ikona pdfsprawozdanie, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [481.17 KB]

Ikona pdfregulamin, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [1.16 MB]

Autor: Gmina Niemce
Powrót