Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Na zdjęciu fragment plakatu
Opublikowane dn. 24-02-2023

Zaproszenie na Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Dysie

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Dysie serdecznie zapraszają Rodziców wraz z Dziećmi na spotkanie dla przyszłych uczniów naszej szkoły 28 lutego (wtorek) 2023 r. o godzinie 16.00

W programie przewidzieliśmy spotkanie z Dyrekcją, zwiedzanie szkoły oraz niespodzianki dla najmłodszych. Wszyscy uczestnicy „drzwi otwartych” będą mieli możliwość obejrzenia naszej szkoły, zapoznania się z jej ofertą edukacyjną. Zachęcamy do zapisania dziecka na listę uczniów naszej placówki.
 
 
Do zobaczenia!
Plakat którego treść przedstawiono powyżej
Autor: Gmina Niemce
Powrót