Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

fragment plakatu logo klubu i dziewczynka celująca z karabinu do tarczy
Opublikowane dn. 23-03-2023

Nabór do sekcji młodzieżowej klubu strzeleckiego Jastrząb

Gminne Towarzystwo Strzeleckie Jastrząb zaprasza dzieci i młodzież szkolną w wieku od 10 lat do sekcji młodzieżowej klubu. Treningi będą się odbywały na nowo powstałej strzelnicy pneumatycznej w Dysie przy ul. Złotej 6.

Strzelectwo sportowe jest dyscypliną, która pozwala młodzieży wykorzystać swoje szanse w podnoszeniu poziomu sportowego, niezależnie od posiadanych warunków fizycznych. Dzięki swej uniwersalności i dostępności, strzelectwo sportowe można uprawiać od wczesnej młodości do emerytury. Ponadto wspomniana dyscyplina rozwija takie cechy jak: wytrwałość w dążeniu do celu i koncentrację, a także podnosi odporność psychiczną i uczy konsekwencji w realizowaniu postawionych przez siebie celów sportowych.

Klub strzelecki Jastrząb Elizówka, działający przy GTS Jastrząb jest zarejestrowany w Lubelskim Związku Strzelectwa Sportowego i posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Działając od 2018 roku może się pochwalić zawodnikami zdobywającymi tytuły Mistrza Polski. Jak dotąd w głównej mierze klub zajmował się szkoleniem i rywalizacją sportową osób dorosłych. Dzięki nowej strzelnicy pneumatycznej w Dysie powstała możliwość rozpoczęcia systematycznych treningów w strzelectwie sportowym dla dzieci i młodzieży.

Na nowych adeptów strzelectwa sportowego czekają wykwalifikowani trenerzy, nowoczesna, klimatyzowana strzelnica oraz wyczynowe pistolety i karabiny zasilane sprężonym powietrzem. Docelowo zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu (wstępnie wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 19.00).

Zgłoszenia dzieci i młodzieży szkolnej do sekcji strzeleckiej prosimy przesyłać drogą mailową na adres: gtsjastrzab@gmail.com

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku przyszłego sportowca, a także numer telefonu rodzica bądź opiekuna.

 

plakat

Autor: Gmina Niemce
Powrót