Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Zdjęcie grupowe uczestników spotkania seniorów
Opublikowane dn. 12-07-2023

Spotkania integracyjne Klubów Seniora z Gminy Niemce

W dniach 5 i 6 lipca 2023 r. w ramach projektu „Aktywni i pomocni RAZEM” oraz projektu „Czas Seniorów w Gminie Niemce” realizowanego przez Fundację Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich i Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemcach odbyły się spotkania integracyjne członków gminnych klubów seniora.

Seniorzy z Jakubowic Konińskich, Łagiewnik i Ciecierzyna spotkali się 5 lipca w Domu Kultury w Jakubowicach Konińskich, natomiast seniorzy z Krasienina, Nasutowa, Woli Niemieckiej, Dziuchowa i Niemiec 6 lipca zawitali do świetlicy w Woli Niemieckiej.

Spotkania były okazja do pogłębienia relacji z innymi członkami klubów. Uczestników integracji odwiedzili Wójt Gminy Niemce – Krzysztof Urbaś, Zastępca Wójta Niemce Henryk Smolarz oraz Sekretarz Gminy Iwona Pulińska. Goście złożyli serdeczne życzenia seniorom, życząc im długiego życia w dobrym zdrowiu, satysfakcji oraz spełnienia marzeń. Wójt Gminy podziękował również seniorom za ich trud w wychowaniu kolejnego pokolenia, zaangażowanie, miłość, ciepło i mądrość, które przekazują innym.

Planowane są kolejne spotkania, które mają na celu dalsze budowanie więzi między seniorami oraz wspieranie ich aktywności. Takie inicjatywy odgrywają istotną rolę w promowaniu zdrowego stylu życia i integracji społecznej osób starszych. Dzięki nim seniorzy mają możliwość czerpania radości ze wspólnego spędzania czasu i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Autor: Grzegorz Brzozowski
Powrót