Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Wójt gminy przemawia na apelu zorganizowanym z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
Opublikowane dn. 04-09-2023

Witaj szkoło!

Wraz z nadejściem września kończy się czas beztroski i wypoczynku, a rozpoczyna okres blisko dziesięciu miesięcy wytężonej pracy w szkołach. W poniedziałek, 4 września w siedmiu naszych placówkach oświatowych odbyły się akademie inaugurujące nowy rok szkolny.

Wraz z końcem upalnych wakacji nadszedł czas, aby powitać kolejny rok szkolny. Dla wielu uczniów, nauczycieli i rodziców to moment pełen emocji, oczekiwań i nadziei. Nowy rok szkolny to okres, który otwiera przed nami wiele możliwości nauki, rozwoju osobistego i zdobywania nowych doświadczeń.

Tego dnia w placówkach oświatowych nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych z naszej gminy. W uroczystościach inaugurujących nowy rok szkolny udział wzięli wójt gminy Niemce Krzysztof Urbaś, oraz zastępca wójta gminy Niemce Henryk Smolarz.

Niech ten rok szkolny będzie okazją do odkrywania czegoś nowego i rozwijania swoich umiejętności. Pamiętajcie, że nauka to przygoda, a każdy dzień w szkole może być pełen niespodzianek i wspaniałych doświadczeń. Życzymy wszystkim udanego i pełnego sukcesów roku szkolnego!

Autor: Pijarski Mateusz
Powrót