Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Zdjęcie przedstawia gości przybyłych na drugie spotkanie integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich
Opublikowane dn. 14-11-2023

II spotkanie integracyjne KGW

Kochają tradycję, a my kochamy je za jej podtrzymywanie. Są aktywne, zaangażowane, zawsze chętne do działania i pełne entuzjazmu. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Niemce spotkały się w Sali Widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach na drugim spotkaniu integracyjnym. Nie zabrakło śpiewu, wspólnej zabawy i nagród.

Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Zastępca Wójta Henryk Smolarz oraz Przewodniczący Rady Gminy Niemce Marek Podstawka złożyli gratulacje kołom w związku z ich działalnością i wręczyli dyplomy oraz nagrody pieniężne dla kół, które brały udział w Dożynkach Gminy Niemce w Majdanie Krasienińskim. Specjalne podziękowania za zaangażowanie podczas tegorocznego święta plonów otrzymali również starostowie dożynek – Beata Domin i Mariusz Czerwonka. Podczas spotkania zaprezentowały się także nowopowstałe Koła z Majdanu Krasieńińskiego oraz Nowego Stawu. 

W części artystycznej spotkania zaprezentowały się wyrosłe na działalności Kół Gospodyń Wiejskich w Dysie i Ciecierzynie zespoły: “Dysowiacy” oraz “Ciecierzyn”. Spotkanie uświetnił występ kabaretu FiFa-RaFa z Bełżyc. Na zakończenie do tańca zagrała “Kapeła spod Lublina”.

Autor: Pijarski Mateusz
Powrót