Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

Gminne inwestycje 2021

Na zdjęciu boisko w Ciecierzynie nocą
Opublikowane dn. 09-12-2021

Nowe oświetlenie na boisku KS Ciecierzyn

Pod koniec listopada Gmina Niemce z własnych środków, za kwotę 72 000 zł zmodernizowała oświetlenie boiska Klubu Sportowego Ciecierzyn. Nowe oświetlenie składa się z czterech wysokich masztów z dziesięcioma oprawami LED. Poniżej zamieszczamy informację na ten temat opublikowaną w mediach społecznościowych przez KS Ciecierzyn.

Czy to San Siro? A może Old Trafford? Nie, to boisko wielkiego KS Ciecierzyn!
 
Kiedy klub powstawał o takich luksusach jak oświetlenie można było tylko pomarzyć. W kolejnych latach staraliśmy sobie z tym radzić rozciągając przed każdym treningiem przewody i wieszając lampy na prowizorycznych masztach. Było to bardzo czasochłonne a efekt nie był zadowalający. Jeszcze później, na dachu szatni zostały umieszczone trzy lampy. Umożliwiało to trening po zapadnięciu zmroku ale mankamentem tego rozwiązania było to, że oświetlona była tylko część boiska.
 
Teraz jednak te problemy są już za nami. Dzięki przychylności władz gminy Niemce wraz z Wójtem, panem Krzysztofem Urbasiem na czele, na naszym boisku zostało zainstalowane profesjonalne oświetlenie za co Zarząd KS Ciecierzyn składa wielkie podziękowania. Teraz, zarówno seniorzy jak i grupy młodzieżowe będą mogły trenować o każdej porze roku.
KS naszą dumą!
 
KS Ciecierzyn
Autor: Gmina Niemce
Powrót