Na zdjęciu tancerze Studia Tańca Rythm-X
Opublikowane dn. 29-06-2021

Sukcesy tancerzy Studia Tańca RYTHM-X GOK Niemce – podsumowanie sezonu artystycznego 2020/2021

Pomimo ciężkiego, pod znakiem pandemii covid-19, sezonu artystycznego 2020/2021, tancerze Studia Tańca RYTHM-X udowodnili, że jak się realizuje taneczne pasje, nie ma rzeczy niemożliwych. Jak ćwiczyć choreografię on-line gdy domy kultury zostały zamknięte na mocy przepisów anty-covid? Okazało się, że można próbować, a efekty tych prób zaowocowały niezwykłymi sukcesami!

W OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA „TANECZNE INSPIRACJE W SIECI”  BIŁGORAJ KWIECIEŃ 2021 w kategorii taniec nowoczesny:

I Miejsce oraz  Grand Prix w kategorii  taniec nowoczesny ( nagroda finansowa 700 zł ) Grupa RTX Team, II Miejsce Grupa RTX SQUAD, a grupa RTX BEVY - wyróżnienie!!!

Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Starosty Elbląskiego PERFECT DANCE (edycja II on-line)

I miejsce RTX SQUAD - kat. mini formacje 15+
II miejsce RTX TEAM- kat. formacje 15+
III miejsce RTX BEVY- kat. Formacje 12-15

W Ogólnopolskim Turnieju Tańca dla Dzieci i Młodzieży Online organizowanym przez Studio Tańca JUMP grupa RTX BEVY została wyróżniona w kategorii HIP HOP formacje 12/14 lat a grupa RTX TEAM zajęła I MIEJSCE w kategorii HIP HOP formacje powyżej 15/17 lat.

Grupa RTX TEAM została również wyróżniona w XI Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych MARCE DANCE w XVI edycji - on-line, w kategorii taniec nowoczesny powyżej 16 lat.

W Ogólnopolskim Turnieju Dance Game grupa RTX SQUAD zajęła I MIEJSCE w kategorii mini formacje dorośli, RTX TEAM - III MIEJSCE w kategorii formacje dorośli i RTX BEVY - IV miejsce w kategorii formacje juniorzy.

Grupa RTX SQUAD jako jedyny reprezentant Studia Tańca w XII Otwartym Konkursie Tanecznym „ Mój jest ten kawałek podłogi ” w kategorii formacje taniec nowoczesny od 15 lat zajęła I MIEJSCE.

26 czerwca br. nasi Tancerze wzięli udział w 48. Festiwalu Tańca Nowoczesnego Jard w Wasilkowie koło Białegostoku. W poprzednich latach, wielokrotnie wracali z tego turnieju z najwyższymi laurami. Tegoroczny udział też mogą zaliczyć do bardzo udanych:

Grupa RTX KIDS zajęła I miejsce w kategorii HIP-HOP formacje do lat 11, RTX TEAM – II miejsce w kategorii HIP-HOP formacje powyżej 15 lat, RTX SQUAD – II miejsce w kategorii HIP-HOP mini-Formacje powyżej 15 lat, RTX BEVY – IV miejsce w kategorii HIP-HOP  Formacje do 15 lat, zakwalifikowana do finału (po eliminacjach) Wiktoria Kozieł – IV miejsce w kategorii HIP-HOP solo do 15 lat, Klaudia Lipska – I miejsce w kategorii HIP-HOP solo powyżej 15 lat, a Hania Mytyk i Nikola Wójtowicz – II miejsce w kategorii HIP-HOP duety do 15 lat.

Ogromne gratulacje dla  Tancerzy Studia Tańca RYTHM-X GOK Niemce i ich trenerek: Magdaleny Bujak i Marzeny Ciołek!!!