Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJA MOBILNA GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPA
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Zawodniczki na podium
Opublikowane dn. 20-06-2022

Udany start na Mistrzostwach Polski!

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 zostały rozegrane w dniach 11-12 czerwca na Sali ciężarowej Zawiszy Bydgoszcz. Nasz Klub GULKS NIEMCE prowadzony przez trenera Zbigniewa Cękałę reprezentowały: Karolina Targońska UMCS Lublin, która w kategorii wagowej 59 kg uzyskała wynik w dwuboju 119 kg, oraz Natalia Wypart UP Lublin, która w kategorii 64 kg ustanowiła wynik 101 kg. Obie zawodniczki zajęły w swoich kategoriach miejsce piąte.

W ubiegły weekend na hali sportowej OSiR w Biłgoraju odbyły się Międzywojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Warsz z kl. III LO ZSP Niemce, która w kat. wag do 55 kg zajęła miejsce pierwsze i ustanowiła swój nowy rekord życiowy 111 kg. Zarówno Natalia, jak i pozostali zawodnicy GULKS NIEMCE uzyskali awans do OOM, która odbędzie się w lipcu w Zamościu.


Pozostałe wyniki naszych zawodników.

  • Aleksandra Maj kl. I TAK ZSP Niemce – III m. kat. wag. 59 kg wynik 72 kg
  • Oliwia Pytel kl. I TŻ ZSP Niemce – II m. kat. wag 76 kg wynik 73 kg
  • Oliwia Stachorzecka kl. II PSBiG Lublin – II m. kat. wag. 71 kg wynik 106 kg
  • Zuzanna Baran kl. I TAK ZSP Niemce – IV m. kat. wag. 81 kg wynik 88 kg
  • Jakub Gdula kl. II LO ZSP Niemce – III m. kat. wag. 55 kg wynik 75 kg
Ryszard Sosnowski
Autor: Gmina Niemce
Powrót