Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJA MOBILNA GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPA
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Grafika ogólna - pojemniki na odpady
Opublikowane dn. 20-06-2022

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW W GMINIE NIEMCE NA OKRES LIPIEC 2022 – MARZEC 2023

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy pełny harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Gminie Niemce w okresie od lipca 2022 r. do marca 2023 r.

Zachęcamy Państwa do instalacji na swoich smartfonach aplikacji mobilnych Gminy Niemce:

My Local News. Dzięki niej będą Państwo informowani m.in. dzień wcześniej o odbiorze odpadów w Państwa miejscowości. Więcej informacji na temat aplikacji na naszej stronie: https://www.niemce.pl/aktualnosci/n,188994,my-local-news-mobilne-informacje-dla-mieszkancow-gminy-niemce.html


Aplikacja mobilna „Gmina Niemce” dostępna do pobrania za darmo dla Android w sklepie Google Play oraz dla IPhone i IPad w AppStore. Za pomocą aplikacji mamy szybki i poręczny dostęp do wielu przydatnych narzędzi i informacji między innymi takich jak:
  • Gospodarka Odpadami (harmonogramy wywozu odpadów wraz z przypomnieniami w aplikacji, poradnik jak sortować i gdzie wyrzucać dany typ odpadu, informacje o PSZOK - punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz wiele innych przydatnych informacji o gospodarowaniu odpadami)
  • Bieżących aktualności publikowane na witrynie internetowej Gminy Niemce
  • Informatora mieszkańca (Rozkłady jazdy autobusów, kontakt z urzędem, radnymi i sołtysami, adresy świetlic wiejskich)
  • Portalu interesanta (przekierowanie do Gminnego Systemu Komunikacji online - eurzad.niemce.pl, który niebawem wzbogacony będzie o dedykowaną aplikację, aby łatwiej obsługiwać ten system przez telefon)

Harmonogram na stałe będzie zamieszczony od 1 lipca br. na naszej stronie internetowej niemce.pl pod linkiem: https://www.niemce.pl/gmina/ochrona-srodowiska/gospodarka-odpadami/

Harmonogram – zostanie  dostarczony w czerwcu 2022 r. podczas odbioru odpadów w drugim terminie.

Ikona pdfHarmonogram - Sektor 1, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [184.25 KB]

Ikona pdfHarmonogram - Sektor 2, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [193.04 KB]

 

SEKTOR 1
BASZKI, BODUSZYN, LUDWINÓW, SWOBODA, DZIUCHÓW, KOLONIA BYSTRZYCA:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 12,26 lipiec 2022 r., 9,24 sierpień 2022 r., 13,27 wrzesień 2022 r., 4,18 październik 2022r., 17 listopad 2022r., 15 grudzień 2022r., 17 styczeń 2023r., 14 luty 2023 r., 14 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 12 lipiec 2022r., 9 sierpień 2022r., 13 wrzesień 2022r., 18 październik 2022r., 17 listopad 2022r., 15 grudzień 2022r., 17 styczeń 2023r., 14 luty 2023r., 14 marzec 2023r.
  • popiół: 31 październik 2022r.,  28 listopad 2022r., 22grudzień 2022r., 27 styczeń 2023 r., 24 luty 2023r., 24 marzec 2023r.
NIEMCE (bez ul. Granicznej):
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 11,25 lipiec 2022r., 8,23 sierpień 2022 r., 12,26 wrzesień 2022 r., 3,17 październik 2022r., 16 listopad 2022r., 14 grudzień 2022r., 16 styczeń 2023r., 13 luty 2023 r., 13 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 11 lipiec 2022r., 8 sierpień 2022r., 12 wrzesień 2022r., 17 październik 2022r., 16 listopad 2022r., 14 grudzień 2022r., 16 styczeń 2023r., 13 luty 2023r., 13 marzec 2023r.
  • popiół: 28 październik 2022r.,  25 listopad 2022r., 21 grudzień 2022r., 26 styczeń 2023 r., 23 luty 2023r., 23 marzec 2023r.
ZALESIE:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 11,25 lipiec 2022r., 8,23 sierpień 2022 r., 12,26 wrzesień 2022 r., 7,21 październik 2022r., 21 listopad 2022r., 19 grudzień 2022r., 19 styczeń 2023r., 16 luty 2023 r., 16 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 11 lipiec 2022r., 8 sierpień 2022r., 12 wrzesień 2022r., 21 październik 2022r., 21 listopad 2022r., 19 grudzień 2022r., 19 styczeń 2023r., 16 luty 2023r., 16 marzec 2023r.
  • popiół: 28 październik 2022r.,  25 listopad 2022r., 21 grudzień 2022r., 26 styczeń 2023 r., 23 luty 2023r., 23 marzec 2023r.
WOLA NIEMIECKA:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 13,27 lipiec 2022r., 10,25 sierpień 2022 r., 14,28 wrzesień 2022 r., 7,21 październik 2022r., 21 listopad 2022r., 19 grudzień 2022r., 19 styczeń 2023r., 16 luty 2023 r., 16 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 13 lipiec 2022r., 10 sierpień 2022r., 14 wrzesień 2022r., 21 październik 2022r., 21 listopad 2022r., 19 grudzień 2022r., 19 styczeń 2023r., 16 luty 2023r., 16 marzec 2023r.
  • popiół: 28 październik 2022r.,  25 listopad 2022r., 21 grudzień 2022r., 26 styczeń 2023 r., 23 luty 2023r., 23 marzec 2023r.
RUDKA KOZŁOWIECKA:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 13,27 lipiec 2022r., 10,25 sierpień 2022 r., 14,28 wrzesień 2022 r., 10,24 październik 2022r., 22 listopad 2022r., 20 grudzień 2022r., 20 styczeń 2023r., 17 luty 2023 r., 17 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 13 lipiec 2022r., 10 sierpień 2022r., 14 wrzesień 2022r., 24 październik 2022r., 22 listopad 2022r., 20 grudzień 2022r., 20 styczeń 2023r., 17 luty 2023r., 17 marzec 2023r.
  • popiół: 31 październik 2022r.,  28 listopad 2022r., 22 grudzień 2022r., 27 styczeń 2023 r., 24 luty 2023r., 24 marzec 2023r.
CIECIERZYN, NIEMCE ( ul. Graniczna) ŁAGIEWNIKI:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 12,26 lipiec 2022r., 9,24 sierpień 2022 r., 13,27 wrzesień 2022 r., 5,19 październik 2022r., 18 listopad 2022r., 16 grudzień 2022r., 18 styczeń 2023r., 15 luty 2023 r., 15 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 12 lipiec 2022r., 9 sierpień 2022r., 13 wrzesień 2022r., 19 październik 2022r., 18 listopad 2022r., 16 grudzień 2022r., 18 styczeń 2023r., 15 luty 2023r., 15 marzec 2023r.
  • popiół: 31 październik 2022r.,  28 listopad 2022r., 22 grudzień 2022r., 27 styczeń 2023 r., 24 luty 2023r., 24 marzec 2023r.
ZABUDOWA WIELORODZINNA W NIEMCACH:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: raz w tygodniu w czwartek
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 7,21 lipiec 2022r., 4,18 sierpień 2022r., 1,15,29wrzesień 2022r., 6,20 październik 2022r., 3,17 listopad 2022r., 1,15,29 grudzień 2022r., 5,19 styczeń 2023r., 2,16 luty 2023r., 2,16,30 marzec 2023r.
  • popiół: 6,20 październik 2022r.,  3,17 listopad 2022r., 1,15,29 grudzień 2022r., 5,19 styczeń 2023 r., 2,16 luty 2023r., 2,16,30 marzec 2023r.
II SEKTOR
JAKUBOWICE KONIŃSKIE
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 4,18 lipiec 2022r., 1,16 sierpień 2022 r., 1,16 wrzesień 2022 r., 3,17 październik 2022r., 2 listopad 2022r., 1 grudzień 2022r., 3 styczeń 2023r., 1 luty 2023 r., 1 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 4 lipiec 2022r., 1 sierpień 2022r., 1 wrzesień 2022r., 3 październik 2022r., 2 listopad 2022r., 1 grudzień 2022r., 3 styczeń 2023r., 1 luty 2023r., 1 marzec 2023r.
  • popiół: 25 październik 2022r.,  29 listopad 2022r., 27 grudzień 2022r., 23 styczeń 2023 r., 20 luty 2023r., 20 marzec 2023 r.
JAKUBOWICE KONIŃSKIE KOLONIA:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 4,18 lipiec 2022r., 1,16 sierpień 2022 r., 1,16 wrzesień 2022 r., 4,18 październik 2022r., 3 listopad 2022r., 2 grudzień 2022r., 4 styczeń 2023r., 2 luty 2023 r., 2 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 4 lipiec 2022r., 1 sierpień 2022r., 1 wrzesień 2022r., 4 październik 2022r., 3 listopad 2022r., 2 grudzień 2022r., 4 styczeń 2023r., 2 luty 2023r., 2 marzec 2023r.
  • popiół: 25 październik 2022r.,  29 listopad 2022r., 27 grudzień 2022r., 23 styczeń 2023 r., 20 luty 2023r., 20 marzec 2023r
DYS:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 7,22 lipiec 2022r., 4,22 sierpień 2022 r., 7,21 wrzesień 2022 r., 5,19 październik 2022r., 4 listopad 2022r., 5 grudzień 2022r., 5 styczeń 2023r., 3 luty 2023 r., 3 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 7 lipiec 2022r., 4 sierpień 2022r., 7 wrzesień 2022r.,5 październik 2022r., 4 listopad 2022r., 5 grudzień 2022r., 5 styczeń 2023r., 3 luty 2023r., 3 marzec 2023r.
  • popiół: 25 październik 2022r.,  23 listopad 2022r., 27 grudzień 2022r., 24 styczeń 2023 r., 21 luty 2023r., 21 marzec 2023r
PÓLKO:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 7,22 lipiec 2022r., 4,22 sierpień 2022 r., 7,21 wrzesień 2022 r., 11,25 październik 2022r., 9 listopad 2022r., 8 grudzień 2022r., 11 styczeń 2023r., 8 luty 2023 r., 8 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 7 lipiec 2022r., 4 sierpień 2022r., 7 wrzesień 2022r.,11 październik 2022r., 9 listopad 2022r., 8 grudzień 2022r., 11 styczeń 2023r., 8 luty 2023r., 8 marzec 2023r.
  • popiół: 26 październik 2022r.,  24  listopad 2022r., 28 grudzień 2022r., 25 styczeń 2023 r., 22 luty 2023r., 22 marzec 2023 r.
ELIZÓWKA:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 6,20 lipiec 2022r., 3,19sierpień 2022 r., 6,20 wrzesień 2022 r., 7,21 październik 2022r., 7 listopad 2022r., 6 grudzień 2022r., 9 styczeń 2023r., 6 luty 2023 r., 6 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 6 lipiec 2022r., 3 sierpień 2022r., 6 wrzesień 2022r.,7 październik 2022r.,7  listopad 2022r., 6 grudzień 2022r., 9 styczeń 2023r., 6 luty 2023r., 6 marzec 2023r.
  • popiół: 25 październik 2022r.,  23  listopad 2022r., 27 grudzień 2022r., 24 styczeń 2023 r., 21 luty 2023r., 21 marzec 2023 r.
STOCZEK, STOCZEK KOLONIA, KAWKA, PRYSZCZOWA GÓRA:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 5,19 lipiec 2022r., 2,17 sierpień 2022 r., 5,19 wrzesień 2022 r., 11,25 październik 2022r., 9 listopad 2022r., 8 grudzień 2022r., 11 styczeń 2023r., 8 luty 2023 r., 8 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 5 lipiec 2022r., 2 sierpień 2022r., 5 wrzesień 2022r.11 październik 2022r.,9  listopad 2022r., 8 grudzień 2022r., 11 styczeń 2023r., 8 luty 2023r., 8 marzec 2023r.
  • popiół: 26 październik 2022r.,  24  listopad 2022r., 28 grudzień 2022r., 25 styczeń 2023 r., 22 luty 2023r., 22 marzec 2023 r.
NASUTÓW, NOWY STAW:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 6,20 lipiec 2022r., 3,19sierpień 2022 r., 6,20 wrzesień 2022 r., 10,24 październik 2022r., 8 listopad 2022r., 7 grudzień 2022r., 10 styczeń 2023r.,7 luty 2023 r., 7 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 6 lipiec 2022r., 3 sierpień 2022r., 6 wrzesień 2022r.,10 październik 2022r., 8 listopad 2022r., 7 grudzień 2022r., 10 styczeń 2023r., 7 luty 2023r., 7 marzec 2023r.
  • popiół: 26 październik 2022r.,  24  listopad 2022r., 28 grudzień 2022r., 25 styczeń 2023 r., 22 luty 2023r., 22 marzec 2023 r.
KRASIENIN, KRASIENIN KOLONIA, MAJDAN KRASIENIŃSKI, WOLA KRASIENIŃSKA, OSÓWKA:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: 5,19 lipiec 2022r., 2,17sierpień 2022 r., 5,19 wrzesień 2022 r., 12,26 październik 2022r., 10 listopad 2022r., 9 grudzień 2022r., 12 styczeń 2023r.,9 luty 2023 r., 9 marzec 2023 r.
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 5 lipiec 2022r., 2 sierpień 2022r., 5 wrzesień 2022r.,12 październik 2022r.,10  listopad 2022r., 9 grudzień 2022r., 12 styczeń 2023r., 9 luty 2023r., 9 marzec 2023 r.
  • popiół: 26 październik 2022r.,  24  listopad 2022r., 28 grudzień 2022r., 25 styczeń 2023 r., 22 luty 2023r., 22 marzec 2023 r.
ZABUDOWA WIELORODZINNA W JAKUBOWICACH KONIŃSKICH, ELIZÓWCE:
  • komunalne, odpady ulegające biodegradacji: raz w tygodniu w czwartek
  • segregowane ( plastiki i metale, papier, szkło) 7,21 lipiec 2022r., 4,18 sierpień 2022r., 1,15,29 wrzesień 2022r., 6,20 październik 2022r., 3,17 listopad 2022r., 1,15,29 grudzień 2022r., 5,19 styczeń 2023r., 2,16 luty 2023r., 2,16,30 marzec 2023r.
  • popiół: 6,20 październik 2022r., 3,17 listopad 2022r., 1,15,29 grudzień 2022r., 5,19 styczeń 2023 r., 2,16 luty 2023r., 2,16,30 marzec 2023 r.
Autor: Gmina Niemce
Powrót