Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

biegacze podczas biegu na trasie
Opublikowane dn. 29-08-2022

IV Bieg „Leśna Dziesiątka Gminy Niemce”

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, 21 sierpnia 2022 r. podczas Dożynek Gminy Niemce 2022 odbył się IV Bieg „Leśna Dziesiątka Gminy Niemce”. Tym razem zawodnicy startowali z miejscowości Zalesie.

Start i meta biegu usytuowane były na placu przy ścianie Lasów Kozłowieckich w miejscowości Zalesie, gdzie tego dnia odbywały się Dożynki Gminy Niemce 2022. Trasa przebiegała malowniczymi ścieżkami naszej gminy i Lasów Kozłowieckich. Bieg rozpoczął się o godzinie 15.00 po sygnale do startu podanym z pistoletu startowego, osobiście przez  Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach Open Kobiety i Open Mężczyźni. Każdy z biegaczy otrzymał tzw. pakiet startowy z drobnymi gadżetami promocyjnymi naszej gminy oraz po ukończeniu biegu pamiątkowy medal.  Za zajęcie miejsc od 1 do 3 w każdej z kategorii, Wójt wręczył zwycięzcom puchary. Dodatkowo wyróżnieni specjalnymi statuetkami zostali – najszybsza mieszkanka Gminy Niemce i najszybszy mieszkaniec.

A oto lista laureatów:

Kategoria Open Mężczyźni:

I miejsce – Mateusz Wilkos z Niemiec - (czas: 00:42:52)
II miejsce – Michał Tyburek z Lublina - (czas: 00:44:54)
III miejsce – Kamil Woźniak z Firleja - (czas 00:45:17)

Kategoria Open Kobiety:

I miejsce – Ewa Surdacka z Kraśnikia – (czas: 00:54:18)
II miejsce – Natalia Duda z Niemiec – (czas: 00:55:33)
III miejsce – Agata Wójcik z Podgłębokiego – (czas: 00:56:41)

Statuetkę dla najszybszego mieszkańca (wg. Regulaminu) otrzymał Wojciech Deleżuch z Niemiec, a najszybszą mieszkanką została Natalia Duda również z Niemiec.

Dziękujemy serdecznie wszystkim biegaczom za wspaniałą atmosferę podczas imprezy, gratulujemy laureatom i zapraszamy za rok.

Ikona pdfWyniki IV Leśnej Dziesiątki Gminy Niemce, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [112.29 KB]

Autor: Gmina Niemce
Powrót