AKTUALNOŚCI

zawodnicy za podium
Opublikowane dn. 13-10-2022

Kolejne sukcesy GULKS Niemce

Z dumą informujemy że Anna Stefaniak, uczennica II klasy TŻ z ZSP Niemce, zajęła II miejsce i z wynikiem w dwuboju 100 kg uzyskała tytuł Wicemistrzyni Województwa na rok 2022!

Jej koleżanka z Klubu, Klaudia Warsz, z wynikiem 85 kg w kategorii wagowej do 59 kg zajęła miejsce IV. Obie brały udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego do lat 15 w podnoszeniu ciężarów,
które odbyły się w sobotę, 8 października, na sali sportowej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach.

Dzień później na tej samej hali odbył się XI Wojewódzki Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol. Również na tych zawodach zawodnicy GULKS Niemce zaprezentowali się wspaniale. Aleksandra Maj z kl. II TAK z ZSP Niemce zajęła I miejsce z wynikiem 85 kg w kategorii wagowej do 59 kg. Z kolei jej koleżanka z klasy, Zuzanna Baran, w kategorii do 76 kg z wynikiem 92 kg zajęła miejsce III. Natomiast Jakub Gdula z kl. III LO ZSP Niemce zdobył miejsce II w kategorii wagowej do 55 kg z wynikiem w dwuboju 86 kg.