Solidarni
z Ukrainą
Flaga ukrainy
Gminne
inwestycje
Monety
OCHRONA ŚRODOWISKA
drzwo i planeta
KANAŁ VIDEO
YOU TUBE
Film kamera klaps
APLIKACJE MOBILNE GMINY NIEMCE
Miasto z lotu ptaka z herbem
MAPY
GMINY
mapa
KONTAKT
telefon w dłoni
NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
prawnik
STRONA ARCHIWALNA
laptop ręce

AKTUALNOŚCI

Traktor z przyczepą na którą jest ładowany węgiel
Opublikowane dn. 07-12-2022

Ruszyła sprzedaż węgla po cenie preferencyjnej w naszej gminie.

Szanowni Państwo informujemy, że obiecany węgiel z rządowego programu w preferencyjnej cenie w końcu do nas dotarł. Uprawnione osoby, które wcześniej złożyły wniosek o preferencyjny zakup paliwa stałego są już według kolejności złożenia dokumentu na bieżąco informowane o możliwości zakupu.

Obecnie na dwa składy w naszej gminie dotarło w sumie 175 ton węgla kamiennego z punktu dystrybucji w Bogdance. 125 ton węgla typu orzech i 50 ton groszku. Szczegóły na temat procedury sprzedaży węgla w preferencyjnej cenie w naszej gminie znajdują się w artykule zamieszczonym na naszej stronie 18 listopada. Link do informacji poniżej:

https://www.niemce.pl/strona-glowna/aktualnosci/n,264302,wegiel-kamienny-w-ramach-zakupu-preferencyjnego-w-gminie-niemce.html

Autor: Gmina Niemce
Powrót